czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 24.01.2017 19:45
Tanie loty weekend we Lwowie z Wrocławia + Ryan z Warszawy lub Sprintair z Radomia

Doczekaliśmy się anonsowanych wcześniej tanich rejsów do Lwowa od Wizz Air. Wprawdzie tanio polecimy tam z Wrocławia, to jednak daje nam to możliwość zmontowania nie drogiej podroży na bazie dolotów liniami Ryan Air z Okęcia. Sprzyjać nam będą też dni operacji, tradycyjnie w soboty znajdziemy najniższe ceny do stolicy Dolnego Śląska. W ostatnich promocjach bilety na trasach krajowych kupimy za 9 zł.


Z pomocą mogą nam też przyjść periodyczne promocje oferowane przez Sprint Aira w ramach połączeń Radom - Lwów.


Istnieje duża szansa na to, iż dobre wyniki rejsu Wrocław - Lwów skuszą węgierskiego przewoźnika do zaoferowania połączeń również ze stolicy. Dobrym przykładem jest tu sukces połączenia Kijów - Wrocław, to on w dużej mierze przekonał Wizza do nowych rejsów na Zachodnią Ukrainę.


Tradycyjnie najniższe ceny biletów kupimy z dużym wyprzedzeniem. Obecnie ceny oscylują raczej w granicach 400-500 zł za bilet w dwie strony. Jest to dużo taniej niż obecna oferta PLL LOT latającego z Warszawy do Lwowa.


W planowaniu wycieczki pomoże nam też kalendarz imprez planowanych we Lwowie w 2017 roku. Będzie w czym wybierać. Nowością będzie muzyczne wydarzenie Mozartowskie. Lwów postanowił wykorzystać fakt, iż syn wielkiego kompozytora mieszkał klika lat w tym niezwykłym mieście. Na kanwie tego faktu zbudowano nowe kulturalne wydarzenie. Lviv Mozart Festival zaplanowano na 18-24 sierpnia.


Inne ciekawe wydarzenia, które mogą nas zainteresować to


-Lwowski Festiwal Czekolady. Edycja wiosenna 3-5 marca, jesienna zaś 13-15 października


- Lwowskie święto sera i wina 20-22 października


- Francuska wiosna we Lwowie od 1 do 27 kwietnia


- Międzynarodowy Festiwal Jazzowy od 29 kwietnia do 2 maja


- Lwowski Festiwal Klezmerski od 15 maja do 4 czerwca


Na wrzesień zaplanowano też tradycyjny festiwal chleba.


Lwów to także niskie ceny. Hotele, restauracje i rozrywka kosztują tu dużo mniej niż w Polsce. W rezultacie to właśnie miasto może się stać jedną z najciekawszych propozycji na weekend low cost w 2017 roku.


Dla prawdziwych low costowych łowców okazji, połączenie do Lwowa może stać się także bramą do tanich wypraw do Persji / Teheranu czy Azerbejdżanu. Ze Lwowa lata bowiem m.in oferująca tanie połączenia linia Air Azerbejdżan, która periodycznie oferuje bardzo niskie ceny na wskazanych kierunkach.


Czekamy na jeszcze niższe ceny od Wizz Air i planujemy nasz weekend we Lwowie.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
lwow weekendlowcostREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon