czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 01.02.2017 20:38
Tanie loty na Islandię z WOW AIR kod zniżkowy 15%

Linie WOW wracają z lotami z Polski do Islandii. Pierwsze rejsy zaplanowano na czerwiec. Na dziś w systemie przewoźnika znajdują się rejsy dwa razy w tygodniu w piątki i niedziele. Rozkład jest dobrze dopasowany do możliwych weekendowych wypadów z Warszawy. Piątkowy wylot zaplanowano na 21.55, w poniedziałek zaś wylądujemy na Okęciu około godziny 21.


Linie zapowiadają, że w niedługiej przyszłości ilość połączeń miedzy Warszawą a stolicą Islandii zostanie zwiększona do trzech tygodniowo. Islandzki przewoźnik oczekuje bowiem na kolejne nowe samoloty, które pozwolą na uruchomienie dodatkowych częstotliwości.


Dodatkowo na rozpoczęcie okresu sprzedaży przygotowano specjalny kod zniżkowy WOWPLWAW15. Uprawnia on do 15% zniżki od taryfy lotniczej. Ważność kodu jest dość długa, zapewne możliwość tańszego zakupu będziemy mieli aż do walentynek. Kod działa na okres podróży do 31 października i obowiązuje tylko na podróże w dwie strony. Korzystając ze zniżki znajdziemy wciąż sporo weekendowych lotów w cenie ok 800-850zł za bilet w dwie strony, co jak na podróż do odległego kraju gejzerów jest ceną nader interesującą.


Linie lotnicze WOW są warte uwagi także z innego powodu. Jest to przewoźnik, który obiecuje rewolucje w tanich lotach miedzy Europą a Stanami Zjednoczonymi. Korzystając z bliskości miedzy wyspą gejzerów a amerykańskim kontynentem WOW ma doskonałe możliwości by stać się forpocztą w nowej erze taniego latania.


Na razie oferta tanich lotów do USA via Islandia jest skierowana w pierwszej kolejności do klientów z Europy Zachodniej. W niedalekiej przyszłości powinna jednak zostać także uruchomiona sprzedaż niskich taryf z Polski.


Dla części klientów sama możliwość przesiadki czy krótkiego pobytu na Islandii w drodze z / do Stanów Zjednoczonych może być dodatkowym atutem. Taką rolę w podróżach do Azji pełni z powodzeniem Dubaj. Zobaczymy czy baza linii WOW na lotnisku w Keflavik podoła takiemu wyzwaniu. Trzymamy kciuki za zdrową i ciekawą konkurencję, która da nam nowe możliwości podróżowania z Warszawy na Weekend.


Tymczasem korzystając z kodu zniżkowego na tanie loty do Islandii z Wow zaplanujmy nasz weekend na wyspie gejzerów.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon