czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 19.05.2016 19:46
MOTO-PRZYSTAŃ pod Warszawą - baza na aktywny weekend dla całej rodziny

Usytuowana nad samą Bzurą w Plecewicach Moto-Przystań oferuje nam w nowym sezonie kompleksową ofertę na nasz aktywny weekend i to wszystko pod samą Warszawą. Ledwie godzinka bezstresowej jazdy z Warszawy i jesteśmy na miejscu.


Specjalizacją Moto-Przystani są naturalnie kajaki. Wybór mamy duży. Są również specjalne kajaki dla najmłodszych, co jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z oferty spływu nietrudną na oferowanych odcinkach Bzurą.


Kajaki to nie jedyna aktywność fizyczna, którą możemy uprawiać w Plecewicach. Nieodległa Puszcza Kampinowska a także oryginalne zabytki, jak obronny kościół w Brochowie, czy ślady osadnictwa Olenderskiego są idealnym celem rowerowych wycieczek. Rowery możemy zresztą wypożyczyć w samej Moto-Przystani.


Na kempingu znajdują się też dwa boiska do siatkówki i mini boisko do piłki nożnej. Dla dzieci mamy do dyspozycji lśniący nowością ogrodzony plac zabaw. Podczas gdy my oddamy się relaksowi po udanym spływie bądź wycieczce rowerowej nasze pociechy będą mogły się tu bezpiecznie bawić.


Ambicją właścicieli Moto Przystani jest stała poprawa oferty. W tym sezonie możemy się spodziewać dodatkowych udogodnień dla camperów a w przyszłości zapewne również poprawy bazy noclegowej. Dziś w Moto Przystani możemy rozbić namiot bądź przespać się w przyczepach campingowych. Poprawa bazy pozwoli przedłużyć sezon turystyczny w tym wyjątkowym miejscu.


Zarządzający obiektem mają też ambicje wykreowania co najmniej kilku cyklicznych imprez. Mają być jednoznacznie kojarzone z Moto Przystanią i zdobyć sobie rzesze wiernych uczestników. Już w czerwcu kolejna edycja nocy świętojańskiej. Później piknik rodzinny ze szczególnym naciskiem na atrakcje dla najmłodszych. Tradycją jest też rodzinny spływ Bzurą, a w tym roku być może również duża impreza tj. krajowy spływ Bzurą, w którym Moto Przystań odegra istotną rolę.


Korzystne usytuowanie Moto Przystani w zachodnich okolicach Warszawy sprawia, iż każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Miłośnicy historii odnajdą trakt pamięci bitwy nad Bzurą, ciekawskich pobudzi olenderska tradycja, zaś romantyczne dusze i zainteresowani muzyką poważną mogą odwiedzić pobliskie Sanniki.


W Moto Przystani wszystko jest już gotowe na przyjęcie turystów. Czas na mobilizację i wybór weekendu dedykowanego na spływ Bzurą. Prognozy pogody są dobre, może więc już w najbliższy weekend? Opuśćmy Warszawę i ruszajmy na weekend do Moto Przystani.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
kajaki kajakiokolicewarszawyREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon