czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 04.04.2016 20:51
We dwoje w Kazimierzu i w Pałacu Piotrawin

Kazimierz Dolny, to bardzo popularne wśród Warszawiaków miasteczko, znane z niesamowitej atmosfery, licznych zabytków, pięknej architektury. To jedno z ulubionych miejsc artystów i twórców, znajdują się tu liczne galerie i pracownie malarskie, miasteczko pełne jest ducha kultury i sztuki. Na licznych turystów czeka tu bardzo wiele atrakcji. Oprócz standardowego zwiedzania zabytków w Rynku i jego okolicach można odbyć rejs po Wiśle czy przejechać się bryczką, a zimą na turystów czekają kuligi.

Atmosfera jest tu naprawdę niezwykła i zdecydowanie sprzyja romantycznym uniesieniom. By jednak weekend we dwoje był jeszcze bardziej nastrojowy warto zdecydować się na nocleg w niezwykłym miejscu, oddalonym od Kazimierza o pół godziny jazdy (w kierunku południowym). Czeka tam na nas niezwykły Pałac Piotrawin, w którym uda nam się wyciszyć, zapomnieć o codziennej gonitwie i cieszyć spokojem.

Znajdujący się nad samą Wisłą piękny, elegancko wyposażony Pałac Piotrawin jest idealną propozycją dla wszystkich par ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą. Zbudowany w stylu klasycystycznym budynek, wzniesiony na wiślanej skarpie znajduje się w sercu rezerwatu przyrody – Małopolski Przełom Wisły. Zachwycający widok na panoramę Wisły, wszech panująca zieleń, ciekawa okolica i imponujący, klasyczny wystrój pałacu gwarantują wspaniałe przeżycia i niezwykle romantyczną atmosferę. Swoim gościom pałac oferuje eleganckie, bardzo ładnie wyposażone pokoje oraz przestronne, luksusowe apartamenty. Pary preferujące aktywny wypoczynek znajdą tu liczne szlaki rowerowe oraz wspaniałe trasy pieszych wycieczek. Podczas weekendu w Piotrawinie koniecznie trzeba odwiedzić znajdujący się w tu najstarszy w województwie lubelskim kościół gotycki z 1441 roku, robiący niesamowite wrażenie.

Klimatyczny Kazimierz połączony z noclegiem i odpoczynkiem w pięknym Pałacu Piotrawin to propozycja na idealny, romantyczny weekend dla wszystkich par z artystyczną duszą.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon