czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 10.10.2019 23:36
Weekend 12-13 pażdziernika okolice Warszawy i dalej

Przed nami letni weekend, zaczynamy w piątek kultową Nocą w Instytucie Lotnictwa, mamy też Toruń za pół ceny, pogoda zachęci też do poszukiwania czerwonych klonów w Arboretum w Rogowie co łatwo połączymy z Międzynarodową Wystawą Orchidei w Łodzi. Możemy wybrać się też nad Wisłę w sobotę ciekawy wykład o kulturze Urzecza a później rejs tradycyjną łodzią od Taxi Wisła.

1. Noc w Instytucie Lotnictwa - prawdziwa gratka dla fanów awiacji , ostatnie lata nie były łaskawe jeżeli chodzi o pogoda tym razem będzie inaczej. Prawdziwi fani fotografii lotniczej będą polowali na przylatujące i odlatujące( sobota rano) z pokazów unikatowe jednostki.

2. Toruń za pół ceny - jedna z najciekawszych akcji tego typu - Toruń ma naprawdę wiele do zaoferowania, najmłodszych zachwyci Żywe Muzeum Piernika i Dom Legend.

3. Urzecze nad Wisłą- wykład o wspaniałej kulturze Urzecza w sobotę na Info Barka o 14.00 - po nim wspaniały rejs tradycyjną łodzią od Taxi Wisła.

4. Dzień Dyni - Esterka Village - od 14 na gości czeka kultowa Esterka Village - doskonałe uzupełnienie dla wyprawy w krainę Rawki, wspaniali alternatywni ludzie których warto poznać.

5. Pożegnanie lata w Twierdzy Modlin - Klub Globtrottera ruszy po raz kolejny na zwiedzanie legendarnej Twierdzy, pogoda nie mogła już bardziej sprzyjać. Warto pomyśleć o tej wyprawie.

6. Międzynarodowa Wystawa Orchidei Łódź - od piątku do niedzieli w Hali Expo - ciekawe uzupełnienie dla wyprawy do Arboretum w Rogowie na czerwone klony.

7. Puszcza Kampinowska z Drzewiej - ciekawy rajd po Puszczy z jednym z jej wierniejszych fanów, warto śledzić profil Drzewiej może załapiemy się na kolejne wyprawy, trzeba się śpieszyć bo o miejsca nie jest łatwo.

8. Festyn Modelarsko -Balonowy - od 15 w sobotę na Skwer Gwiazda Polski - podobnie jak Noc w Instytucie Lotnictwa zadowoli ciekawych lotniczego świata, a może zrobić sobie taki weekendowy lotniczy blok?

9. Sprzątanie Wkry z Nasza Wkra - możemy też wybrać się w sobotę na Spływ Wkrą i Narwią połączony ze sprzątaniem tych pięknych rzek, Nasza Wkra zaprasza. Pogoda w sposób wyjątkowy będzie nam sprzyjać. Start 9.30 w Sochocinie.

Nie możemy doczekać się materializacji doskonałej prognozy pogody, szykuje się prawdziwe babie lato, warto to wykorzystać - być może już w najbliższy weekend objawią się nam czerwone klony, warto odwiedzić inne miejsca z pięknymi jesiennymi widokami Park Arkadia i Jezioro Rokola z pewnością nas nie zawiodą.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon