czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 18.11.2019 21:21
Weekend za pół ceny a póżniej Black Friday czas polowania:)

Już w kolejny weekend jesienna edycja ogólnopolskiej akcji weekend za pół ceny , mimo iż wciąż pozostawia wiele do życzenia to zawsze znajdziemy dla siebie jakieś perełki. W kolejny weekend zaś kultowy Black Friday - z pewnością pozytywnie zaskoczą nas linie lotnicze, warto trzymać rękę na pulsie.

Weekend za pół ceny - tym razem jest naprawdę skromnie, wśród ogólnej mizerii znajdziemy jednak w okolicach Warszawy i w samej stolicy atrakcje warte uwagi.

Winnica Dwórzno - ta jedyna licząca się na Mazowszu winnica rośnie na ciekawą turystyczną atrakcje, w mijającym już sezonie mieliśmy tradycyjny rodzinny piknik jak i nastrojowe klimatyczne koncerty. W ramach weekendu za pół ceny możemy zwiedzić winnice w promocyjnej cenie(29pln), w obniżonych cenach kupimy też tutejsze wina.

Polanika + zamek Chęciny - super okazja by wybrać się w świętokrzyskie, promocyjne ceny w Centrum Polanika pomogą w optymalizacji kosztów takiej wyprawy, przy okazji warto odwiedzić tutejsze akwaria z rekinami w roli głównej. Z Polaniki mamy "rzut beretem" do Chęcin, tu czekają na nas dwie atrakcje Zamek i Centrum Leonard D Vinci.

Płock - Hotel Tumski i Duces Mazovie - tradycyjnie podczas akcji za pół ceny nie zawodzi Płock - super ceny w kultowym hotelu Tumski, ekstra oferta na usługi przewodników z pasją Duces Mazovie i wreszcie zniżki do lokalnych muzeów to dobry przepis na udany weekend.

Hotele Arche - grupa Arche to jeden z filarów akcji weekend za pół ceny, dzięki jej zaangażowaniu możemy pokusić się o złapanie okazji cenowej na romantyczne noclegi w Łochowie nad Liwcem, Pałacu Janów Podlaski czy innych hotelach grupy w Łodzi, Lublinie czy Żninie. Wkrótce do grupy dołączą kolejne obiekty, efekt wow wywoła szczególnie ten w Drohicznie, poczekamy na niego jednak kilka lat.

Muzeum Lotnictwa Dęblin, Muzeum Rolnictwa Ciechanowiec, Groty Nagórzyckie Tomaszów - trzy ciekawe propozycje na krótki wypad z Warszawy już podczas najbliższego weekendu, wszystkie biorą już kolejny raz udział w akcji każda w innym stylu z pewnością znajdziemy tą która najbardziej nam odpowiada.

Oglądanie samolotów a potem Park Trampolin Jumpworld za pół ceny - może skusimy się na taką kombinacje, wyprawa na Okęcie by pooglądać lądujące samoloty a póżniej skakanie do woli w nowym parku trampolin Jump World. Przez cały weekend mamy 50% zniżki na godzinną lub dwugodzinną zabawę.

BLACK FRIDAY - PODRÓŻE KRAJOWE - MADERA /AZORY/LIZBONA

Black friday bije w Polsce rekordy popularności linie lotnicze nie mogą ominąć takiej okazji na masowe dotarcie do klienta.

W zeszłych latach regułą były oferty kodów zniżkowych - w LOT zwykle dostawaliśmy 20-25% zniżki, niestety liczonej tylko od podstawy taryfy co finalnie nie dawało więcej niż 10-15 % realnego upustu. Jest to jednak sporo szczególnie jeżeli planujemy wyprawę do Singapuru, Colombo czy Delhi, wiele wskazuje na to iż także tym razem będziemy mieli szanse na długodystansowe bilety w świetnych cenach(poniżej 2000 zł). Oddzielną okazje będą stanowiły bilety krajowe, połączenia do Lublina czy Bydgoszczy są wyzwaniem, by je zapełnić trzeba zaoferować naprawdę niską cenę,to powoduje iż już podczas Black Friday może uda nam się upolować bilety na weekend w tych miastach w cenach poniżej 100 zł.

Coraz aktywniejsza na rynku jest też grupa Lufthansa, szczególną uwagę warto poświęcić Wyspom Kanaryjskim, w ostatnim czasie bilety na Gran Canarie czy Teneryfe można było złapać w cenach poniżej 600 zł a to już niezła okazja. Być może pozytywnie zaskoczy tez Eurowings, bilety na Kubę czy do Namibii w cenie poniżej 2000 zł będą kusić choć pewnie najniższe ceny znajdziemy na wyloty z Berlina(Lufthansa nie lata z Warszawy do bazy linii Eurowings w Dusseldorfie).

Cyfrową ofensywę kontynuuje tez TAP Portugal - Lizbona w cenie 500 zł to tylko jedna z ciekawych propozycji, z pewnością dobrą okazją były by bilety na Maderę w cenie poniżej 700 zł czy na Azory poniżej 900, wydaje się iż jest na to poważna szansa. Wszak takie okazje były już dostępne w przeszłości.

Warto trzymać rękę na pulsie, pamiętajmy o podstawowych zasadach które pozwolą kupić nam bilety lotnicze dużo taniej . Trzymajmy palec na spuście, sprawdżmy limity na kartach i planujmy kolejny wypad z Warszawy na weekend.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon