czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: calyrok
Data publikacji: 26.08.2016 20:09
Farma Iluzji - udany sezon + nowości w drodze

Farma Iluzji nie zwalnia tempa. W zeszły piątek udało nam się sprawdzić jak się zmieniła w porównaniu do ostatniego sezonu. Wrażenia są niezwykle pozytywne a wydaje się, że to nie koniec nowości. Jeszcze w tym sezonie letnim pojawią się kolejne spektakularne obiekty.


Położony w Trojanowie, na granicy województw, obiekt stał się jedną z atrakcji, których nie można pominąć planując aktywny weekend poza miastem. Dodatkową zaletą jest fakt, iż jest to atrakcja całoroczna. Krótka przerwa późną jesienią jest tylko czasem na przygotowanie ekspozycji zimowej. W polskich warunkach jest to dość unikalny koncept.


Na Farmie żadne dziecko nie będzie się nudzić. Nam najbardziej do gustu przypadły laserowy pokój, żywcem wyjęty z filmu mission imposible, podobne pozytywne odczucia budzi tunel zapomnienia, sala luster a także możliwość zrobienia zdjęcia własnego cienia.


Sporo jest aktywnych zabaw na otwartej przestrzeni, dzieci bardzo chętnie bawią się w labiryntach, których jest tu bez liku. Dla młodszych ciekawostką jest też nowo powstała ścieżka ze smokami/ dinozaurami.


Szczególną popularnością w gorące weekendy cieszą się miejsca z wodą, wodne kule, rowerki. Nie do pobicia jest dmuchaniec ze zjeżdżalniami wprost do wody. Jeszcze w najbliższy super gorący weekend będzie się można w nim ochłodzić. Popularność tego rodzaju zabaw jest tak duża, że w kolejnym letnim sezonie również w tym aspekcie doczekamy się nowości. Zapewne przybędzie dość duży basen przystosowany dla najmłodszych pływaków.


Nieco starsze dzieci, mogą zmierzyć się z tajemniczą klątwą Faraona Tutenchamona. Jego grobowiec to wyprawa do starożytnego Egiptu, z nieco strasznym i zaskakującym zakończeniem. Maluchy należy trzymać za rękę.


Na Farmie Iluzji mamy także kilka miejsc do odpoczynku z możliwością własnoręcznego przygotowania posiłku na dostępnych grillach. Cieszą się one bardzo dużą popularnością. Podobnie jak pokój/domek dla matek z dziećmi, gdzie mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne sprzęty by zająć się maluszkiem, miejsce jest klimatyzowane. Naszą uwagę zwrócił fakt, iż porcje słodyczy a szczególnie lodów są tu wyjątkowo duże, a relacja ceny do ilości/ jakości jest naprawdę bardzo pozytywna.


Oczywiście, by w pełni cieszyć się atrakcjami trzeba się przygotować na dodatkowe wydatki. Jest prawie niemożliwe powstrzymanie dzieci przed wielokrotnym korzystaniem z najciekawszych miejsc. Warto więc rozważyć dodatkowy zakup tzw. złotej opaski pozwalającej na nielimitowane korzystanie z atrakcji.


Poza wszystkimi stacjonarnymi atrakcjami w każdy weekend na scenie odbywa się kilka występów iluzjonistów. Cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Obok sceny mamy też specjalne miejsca do zabaw z najmłodszymi dziećmi.


Wytrawni obserwatorzy z łatwością dostrzegą, iż na terenie Farmy wciąż toczą się prace. Już w 2 połowie września powinna zostać oddana do użytku kolejna atrakcja tj. kopalnia złota. Będziemy mogli udać się w podróż w głąb ziemi z wieloma dodatkowymi przeżyciami, szczegóły już wkrótce.


Zarządzający Farmą myślą też o kolejnych udogodnieniach. Ciekawą opcją byłaby możliwość noclegu, a na komercyjne użycie czekają też samochody rodem z minionej epoki.


Wraz z dalszą poprawą drogi S17 czas potrzebny na dotarcie do Farmy z Warszawy dodatkowo się skróci. Dziś jadąc w stronę Lublina trzeba pamiętać by uniknąć korków w Kołbieli, instrukcja na portalu #rondowkolbieli lub wprost w wyszukiwarce google.


My zawitamy na Farmę ponownie już wkrótce, zachęcamy do wyprawy z Warszawy na Weekend do nieodległego Trojanowa, dobra zabawa gwarantowana.

z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: farmailuzji parkirozwyrki calyrok
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon