czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: ekstremalnarozrywka
Data publikacji: 19.04.2016 22:29
Energylandia - gotowa na 2016 - start 28 marca

Właściciel i ekipa Energylandii nie próżnują. Mimo, iż pod koniec sezonu uruchomiono monumentalny Rollercoaster Mayan, po którym wagoniki pędzą z prędkością 80 km/godz a przeciążenie sięga 5G, to nie jest koniec nowości, które czekają na nas w nadchodzącym sezonie 2016. Plac Energylandii tętni życiem, cały czas trwają prace budowlane. Co więc nowego na nas czeka?


Należy spodziewać się przede wszystkim uruchomienia nowego rollercostera Formuła 1. Sama spółka zapowiadała już jego uruchomienie na 2016 rok. Oceniając miejsce prac budowlanych i porównując je z mapą atrakcji można domniemać, iż wysiłki koncentrują się na tej właśnie atrakcji. Dostępne charakterystyki są oszałamiające, przyśpieszenie dwukrotnie szybsze niż w bolidach Formuły 1 sięgające 1,2 s do 100 km/h. Długi tor z licznymi zakrętami i inwersjami zapewni fanom rollercoasterów skokową dawkę adrenaliny.


Na wolnym dzisiaj terenie parku, między rollercoasterem Mayan a nowym roller costerem Formuła 1 ma też powstać miasteczko westernowe. Na pewno będzie to ciekawa atrakcja dla najmłodszych, odwiedzających Energylandię. Po lewej stronie od wejścia jest zaś planowana strefa wodna, z mini zjeżdżalniami dla dzieci. Po ekstremalnych doznaniach takie schłodzenie organizmu może być konieczne.


Wszystko wskazuje też na to, iż w okolicy Energylandii powstanie w najbliższych latach nowa kompleksowa baza hotelowa. Poprawi to logistykę i pozwoli klientom na dwudniowe i dłuższe eskapady. Sama lokalizacja Zatora i bliskość lotniska w Balicach może przyciągnąć dodatkowych turystów, którzy po noclegu w Zatorze udadzą się w podróż powrotną do domu.

Trzymamy kciuki za rozwój tego unikalnego w Polsce parku rozrywki. Mamy też nadzieję już wkrótce przetestować zapowiadane nowości.


z warszawy na weekend

Czytaj
Data publikacji: 20.05.2016 22:17
FLYSPOT- pierwszy krok w chmurach, a teraz jeszcze Boeing 737NG

Jedyny w swoim rodzaju tunel aerodynamiczny Flyspot jest zlokalizowany w podwarszawskich Morach. Pozwala zrealizować marzenia o lataniu, daje namiastkę poczucia się jak astronauta w przestrzeni kosmicznej a dla zaawansowanych możliwości wykonywania spektakularnych układów i figur.


Mieszczący się w Morach na granicy Warszawy i Ożarowa Flyspot jest stosunkowo nową atrakcją. Jednak w tak krótkim czasie pozyskał tysiące wiernych fanów a wychowankowie ośrodka zdobywają międzynarodowe nagrody. Inspiracją dla młodych ludzi jest Maja Kuczyńska i jej doskonałe drugie miejsce na Wind Games 2016 . Wielkim uznaniem dla pracy włożonej przez zespół Flyspot jest przyznanie praw do organizacji imprezy o światowej randze tj. World Cup of Indoor Skyping 2016, która odbędzie się na terenie Flyspot w październiku 2016 roku.

Oferta obiektu jest skierowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych czy wręcz całych rodzin. Najtańszy pakiet startowy to koszt 219 PLN, w zamian otrzymujemy wstępne szkolenie i 2 loty w tunelu. Usługi cieszą się wielką popularnością dlatego weekendowe terminy są rezerwowane z dużym, nawet miesięcznym wyprzedzeniem. Zaletą ośrodka są też godziny otwarcia i możliwość korzystania z jego usług w późnych godzinach nocnych.

Absolutną nowością jest symulator Boeinga 737. Pozwala poczuć się jak prawdziwy pilot potężnego najpopularniejszego na świecie modelu samolotu pasażerskiego. Jako, iż sam symulator jest stosunkowo nowy, w tym przypadku nie będziemy mieli problemu z rezerwacją wolnych terminów. Obecnie obwiązuje również promocja 15+5 dodająca 5 minut dodatkowego lotu do standardowo obowiązującej oferty. Na dziś najtańszy pakiet startowy kosztuje 249 PLN.

Vouchery Flyspot są też doskonałym oryginalnym prezentem dla bliskich nam osób.

Flyspot mieści się na granicy Warszawy, niedaleko zjazdu z drogi Expresowej S8(Mory). Wygodny dojazd z południa Warszawy zapewnia południowa obwodnica Warszawy S2.

zdjęcia - flyspot dla mediów.

z warszawy na weekend

Czytaj
Data publikacji: 19.04.2016 22:52
Zoom Natury - żywe laboratoria + fantastyczny park linowy

Zlokalizowany w Janowie Lubelskim park tematyczny Zoom Natury jest nową, mega atrakcją na turystycznej mapie Polski. Jego znakiem firmowym są cztery tematyczne interaktywne laboratoria i fenomenalny park linowy, umiejscowiony nad samym brzegiem zalewu janowskiego.


Laboratoria wiedzy: główne, runa leśnego, awiafauny i troposfery oraz energii i recyliklingu pozwalają dzieciom poznać otaczający je świat natury. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim zajęcia z żywymi, egzotycznymi zwierzętami a także możliwość podpatrzenia życia lokalnych leśnych gatunków, żyjących w otaczających Zoom, lasach janowskich. W laboratorium recyklingu możemy też zapoznać się z tym, w jaki sposób jest emitowane ciepło w organizmie ludzkim, a także w jakich jego częściach jest go najwięcej. Można też zrobić indywidualne termo zdjęcie.


Dla najmłodszych udostępniono potężny plac zabaw z olbrzymimi piłkami, trampolinami i wielką dmuchaną wyspą. Do dyspozycji dzieci jest też duża ilość piankowych klocków, z których można budować dowolne konstrukcje.


Nowością nowego sezonu będzie też ciesząca się coraz większą popularnością atrakcja typu "escape room". Uczestnicy mają 60 minut na rozwiązanie zagadki i wyjście z pokoju.


Wspaniałą wizytówką parku jest park linowy, bajkowo wręcz zlokalizowany z wysoką na kilkanaście metrów wieżą mocy, która zapewnia dodatkowe atrakcje. Są to m.in. 200 m zjazd tyrolski, diabelskie wahadło pozwalające doznać poczucia przeciążenia 3G. ,czy skok pionowy zwany power fun.


Ceny atrakcji jak i samych noclegów w Janowie są bardzo rozsądne, szczególnie w porównaniu z atrakcjami z innych obiektów turystycznych o podobnych charakterze, i ugruntowanej już pozycji na polskim rynku turystycznym.


Janów Lubelski znajduje się o nieco ponad 3 godziny jazdy od Warszawy, dojazd przez Lublin i Kraśnik. Tradycyjnie zwracamy uwagę na objazd ronda w Kołbieli.


Wycieczkę do Janowa można powiązać ze zwiedzaniem Roztocza. Szczególnie polecamy okolice Zwierzyńca i zagrodę Guciów lub/i twierdze Zamość. Można również zaplanować powrót do Warszawy przez Świętokrzyskie i odwiedzić po drodze Sandomierz bądź atrakcje Krzemionek, Opatowa czy też Ćmielowa.

Dorośli mogą zaopatrzyć się po drodze w lubelskie wina, bądź unikalne rzemieślnicze piwa z browaru zakładowego w Poniatowej.z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon