czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: julinek
Data publikacji: 31.03.2016 13:30
Park rozrywki Julinek - seria ciekawych wydarzeń start 16 IV

Julinek szykuje nam w tym roku jeszcze więcej atrakcji, już na koniec maja radykalnej poprawie ulegnie miejscowa infrastruktura hotelowa, co pozwoli na bezstresowe zaplanowanie weekendu z noclegiem w tym niezwykłym miejscu. Pamiętajmy iż Julinek to również idealna baza do zwiedzania Puszczy Kampinowskiej, a także prawdopodobnie najlepszy park linowy w centralnej Polsce.


Rozpoczęcie sezonu planowane jest na 16 IV, wtedy też powinno rozpocząć działalność mini muzeum-wystawa sztuki cyrkowej, zorganizowana na tzw małej arenie. Dalej w każdy kolejny weekend Julinek zaoferuje nam coś specjalnego.


Szczególnie warte polecenia w kolejnych miesiącach wydarzenia to:


W długi majowy weekend, impreza westernowa, jazdy konne, teren Julinka opanuje zabawa w stylu kowbojskim i indiańskim.

21-22 V będziemy zaś świętować Julinkowy roczek, czyli urodziny tzw. nowego Julinka, festyn na luzie, zabawa z Polo TV.


Na ostatni majowy weekend zaś tj 28-29 V zaplanowano sportowy weekend, który uświetni parada Volkswagenów transporterów.


Czerwiec rozpoczniemy dniem dziecka, z wydatnym zaangażowaniem Szkoły Cyrkowej, w zapewnienie dzieciom najlepszej możliwej zabawy.


18-19 czerwca na Julinku władzę przejmą fani motorów, szykuje się udana impreza z cyklu Motoserce.


Miesiąc zamkniemy zabawą pod hasłem Komediowy Julinek, występy kabaretów, clownów, i mimów.


Powyższe imprezy to tylko cząstka tego co Julinek szykuje na okres wakacji i dalej aż do końca sezonu - zimową porą, ufamy iż każdy znajdzie tu coś dla siebie, na wielce udany weekendowy wypad z Warszawy. Wszystkie szczegóły oferty parku odnajdziemy na jego stronie internetowej, serdecznie zapraszamy.


z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: julinek na1dzien parklinowy aktywnie
Data publikacji: 05.12.2016 9:52
Nowe wodne atrakcje 2017 w Park Rozrywki Julinek
Wszystko wskazuje na to, że również obszar wodnych atrakcji w Parku Rozrywki Julinek doczeka się kolejnych inwestycji. Nie jest trudno wydedukować, iż Zachodnie Mazowsze cierpi na brak zbiorników wodnych z dobrymi warunkami wodnymi. Natomiast w sezonie letnim zainteresowanie spędzaniem czasu nad wodą jest ogromne. W tym roku sezon dodatkowo się wydłużył. Jeszcze we wrześniu dzieci z radością korzystały ze strefy wodnych dmuchańców. Nie dotyczyło to tylko Parku Rozrywki Julinek, tak samo było na przykład w Farmie Iluzji.

W mijającym sezonie strefa wodna w Julinku wzbogaciła się o nowe dmuchańce pozwalające na zabawę w serfowanie. Pojawiło się też pole do gier zespołowych w wodzie. To jednak nie wszystko, plany są zdecydowanie bardziej ambitne.

Wygląda na to, iż w 2017 roku doczekamy się wreszcie stacjonarnych zjeżdżalni, byłaby to duża jakościowa zmiana. Pozwoliłaby też wyeliminować wiele problemów związanych z dmuchańcami. Ich odpowiednie przygotowanie zabiera czas, a przy zmiennej pogodzie jest to dość istotny element.

W bardziej dalekosiężnych planach jest też wykopanie zbiornika wodnego, przygotowanie plaży i profesjonalnego kąpieliska. To byłaby naprawdę wielka zmiana. Teren pod ten projekt jest przygotowany, jednak nie lada wyzwaniem może tu być bliskość Kampinowskiego Parku Narodowego. Mimo, że relacje z podmiotami działającymi w turystyce i Parkiem istotnie się poprawiły, to nie można wykluczyć pewnego delikatnego oporu dla rozwoju julinkowej infrastruktury. Płytki zbiornik wodny mógłby też zimą pełnić rolę lodowiska. W sposób doskonały uzupełniałby zimową ofertę parku, a ta jest kluczowa dla zbilansowania kosztów jego działania poza szczytem sezonu. Już dziś w Julinku wypożyczymy narty biegowe, jednak zabawa na łyżwach byłaby strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że bliskość małej areny pozwoliłaby w każdej chwili na ogrzanie się czy skorzystanie z usług gastronomicznych.

Inwestycja w wodne atrakcje zdaje się być koniecznością w sytuacji zwiększającej się konkurencji. Podobne plany ma Wodna Osada Grzegorzewice. Wspomniana zaś Farma Iluzji także planuje uruchomienie basenu i dodatkowych zjeżdżalni. Sprzyjać nowej infrastrukturze będzie też przepełnienie i słabe opinie na temat Term Mszczonów. Mieszkańcy okolicy chętnie skorzystają z alternatyw, tym bardziej że oferta Julinka pod względem ceny jest bardzo rozsądnie skonfigurowana i tak liczymy, że pozostanie.

Czekamy na dalsze szczegóły - zachęcamy do zapoznania się z zimową ofertą Parku Rozrywki Julinek a także z planami uruchomienia już na wiosnę nowoczesnego dwugwiazdkowego hotelu.


z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: julinek nowosc
Data publikacji: 06.10.2016 9:52
Park Rozrywki Julinek NOWY HOTEL - idealny na weekend

Kolejna nowość w Parku Rozrywki Julinek - tym razem władze Parku postawiły na poprawę infrastruktury noclegowo-hotelowej. Do tej pory była to pięta achillesowa Parku. Budynek gdzie mieściły się pokoje dla gości pełnił bowiem szereg innych funkcji. Ten czas dobiega jednak końca.


Niedawno zakończono pierwszą część remontu. Jedno ze skrzydeł hotelu ma już zupełnie inny wystrój i standard, można śmiało powiedzieć, że nie odbiega od standardu trzygwiazdkowych hoteli.


Na dziś oferta cenowa jest atrakcyjna i kształtuje się w okolicach od 100 zł za jedynkę, 150 zł za dwuosobowy pokój do 250 zł za apartament. Ceny dla grup są negocjowane indywidualnie i można powiedzieć, że są naprawdę atrakcyjne.


Wkrótce, bo jeszcze w listopadzie rozpocznie się druga część remontu. Cały obiekt będzie zamknięty. Przebudowie ulegnie część recepcji, zaplecze biurowe i część gdzie do tej pory była przestrzeń samoobsługowa.


Wiosną obiekt będzie prezentował się już całkiem inaczej. Planowana jest też jego kategoryzacja, tak by oficjalnie moc chwalić się obiektem trzygwiazdkowym.


Rewitalizacja zaplecza hotelowego jest częścią długofalowej strategii jaką realizuje Park Rozrywki Julinek. Ma zapewnić ruch w Parku także podczas powakacyjnych szczytów i w trakcie brzydkiej pogody. Park ma też przyciągnąć turystów na dłużej niż tylko kilka godzin.


Bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, Bzury a także legenda Roberta Lewandowskiego, który wychowywał się w pobliskim Lesznie, na pewno dają asumpt do tego, by zbudować ciekawą pakietową weekendową propozycję.


W samym parku cały czas toczą się prace na Dużej Arenie. Z kolei mała szykuje się do jesiennego sezonu z nową wystawą sztuki cyrkowej i częścią zabawową dla najmłodszych.


Park Rozrywki Julinek skutecznie buduje swoją pozycję w segmencie przyjazdów grupowych. Poprawa produktu pozwoli mu mierzyć się z liderami rynku, którymi niewątpliwie są Farma Iluzji i Magiczne Ogrody. Bliskość Warszawy i konkurencyjne koszty dojazdu działają jednak zdecydowanie na korzyść Julinka.


Inwestycja w Hotel to nie jedyna planowana zmiana w tym obszarze. W dalszej kolejności planowany jest również mini hostel, który miałby powstać w małej arenie.


Mówi się także o kąpielisku. Choć jest to raczej nieco dłuższa perspektywa to jednak byłaby prawdziwym hitem dla spragnionych czystej wody warszawiaków.


Kibicujemy Parkowi Rozrywki Julinek. Zapraszamy do odwiedzin, przez cały październik mamy tu darmowe weekendowe występy cyrkowej grupy Cyrkland. Specjalna oferta szykowana jest również na Halloween i początek sezonu zimowego.z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: julinek kampinos nowosc
Data publikacji: 20.09.2016 19:08
Julinek nowy jesienny HIT CYRKLAND

Park Rozrywki Julinek nie zwalnia tempa. Poprawa oferty i kolejne nowości sprawiają, iż coraz chętniej jest wybierany przez mieszkańców Warszawy i podwarszawskich miejscowości jako alternatywa dla dużo bardziej znanych parków rozrywki.


Zbliża się jesień, pogoda staje się coraz bardziej niepewna. Odpowiedzią Julinka na to ryzyko jest nawiązanie strategicznej współpracy z grupa cyrkową Cyrkland. Tworzą ja młodzi artyści z wielu, głównie sąsiadujących z nam krajów. Są wśród nich uczestnicy programu Mam Talent, wielokrotnie nagradzani podczas występów w Polsce i za granicą.


Współpraca z Cyrklandem wydatnie wzbogaciła ofertę Julinka. W każdy kolejny weekend codziennie mamy zaplanowane 2 przedstawienia, jedno o 14.00, drugie o 17.00. Taki rozkład będzie utrzymany do końca października. Jest jednak plan by pojedyncze, specjalne występy pojawiły się też w listopadzie i grudniu.


Cyrkland, poza ofertą weekendową, w ciągu tygodnia jest do dyspozycji szkół i przedszkoli. Specjalna pakietowa oferta dla tego rodzaju grup jest dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie. Przedstawienia ''Baśnie i Bajki Cyrkowe'' a także "Magiczna Podróż dookoła świata" cieszą się rosnącą popularnością. Możemy też obejrzeć występ współpracującego z Crklandem Iluzjonisty.


Współpraca to element strategii Julinka przedłużającej sezon i pozwalającej uniezależnić się od kaprysów pogody. Stale analizowane są kolejne działania tego typu. Już wkrótce do małej areny zostanie przeniesiony atrakcyjny dmuchaniec. Działa tam również mini muzeum sztuki cyrkowej, które podczas weekendu można zwiedzać z przewodnikiem. Plany w dłuższym okresie zakładają uruchomienie dużej areny a także mini hostelu dla młodzieży.


Nie dawno ruszyła też gastronomiczna nowość, tj. pizzeria. Na dziś jest czynna tylko podczas weekendów, jednak i tutaj rozważane są opcje wydłużenia dni otwarcia, tak by móc obsłużyć rosnący ruch grupowy podczas dni pracujących.


To nie jedyne zmiany, które zachodzą w Julinku. Oddano już do użytku pierwsze odremontowane skrzydło hotelowe, prezentuje się na dobrym 3 gwiazdkowym poziomie. Ceny za pokój 2 os -150 zł za osobę są również atrakcyjne. Także w tym przypadku oferta dla grup jest dostępna i indywidualnie negocjowana. Dalszy remont planowany jest od listopada, wiosną zobaczymy budynek hotelowy w zupełnie innym wyższym standardzie.


Warto pamiętać o tych nowościach podczas kolejnych weekendów. Nawet podczas brzydkiej pogody w Julinku nasze dzieci znajdą możliwość ciekawej "zabawy pod dachem" będąc jednocześnie cały czas na łonie natury.
z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: julinek na1dzien nowosc najesien
Data publikacji: 15.07.2016 10:15
Parki Linowe pod Warszawą - Julinek, Józefów, Pomiechówek, Pęcław

Parki linowe to cieszące się stale rosnąca popularnością atrakcje. Pod Warszawą i w jej okolicach znajdziemy ich wiele. Wybraliśmy cztery ciekawe propozycje, które można też wkomponować w dłuższy weekendowy wypad z Warszawy.


Dwa z opisanych niżej parków rywalizują o miano największego na Mazowszu. Park linowy przy hotelu Holiday Inn w Józefowie reklamuje się jako największy, i rzeczywiście pod względem długości tras dzierży prymat. Znajdziemy tu ponad 1200 metrów tras. Z kolei park linowy w Parku Rozrywki Julinek jest największy w Polsce pod względem ilości przeszkód, a samą długością niewiele ustępuje konkurentowi z Józefowa. Mniejsze parki również mają swoje zalety. Park linowy w Pomiechówku kusi nas ceną, płacimy tylko za wypożyczenie sprzętu, natomiast w parku w Pęcławiu zaletą jest brak kolejek i bliskość zamku Czersk.


1. Park Linowy Julinek - Cyrkowy park linowy to relatywnie nowa atrakcja, powstała w 2015 roku. Jest perłą w koronie nowego konceptu Parku Rozrywki Julinek, mającego na celu przywrócenie dawnego blasku tej byłej bazie cyrkowej z czasów minionej epoki. Park linowy usytuowany jest w wysokim lesie, wszak za ogrodzeniem mamy Kampinoski Park Narodowy. Do dyspozycji jest siedem tras. Długość wszystkich to ponad 1100 metrów, w sumie oferują ponad 130 przeszkód, co czyni park największym w Polsce uwzględniając to kryterium. Ostatnio dodano dodatkową mini trasę dla najmłodszych. Dumą parku jest trasa złożona z samych zjazdów, prawdziwe wyzwanie dla najodważniejszych. Oferta cenowa jest także atrakcyjna. Ceny zaczynają się od 20 zł, mamy też pakiety 2 tras za 40 zł i bilet na wszystkie z nich za 60 zł. Dodatkowo istnieje opcja zakupu biletu open na wszystkie atrakcje parku za 99 zł. W tym przypadku dzieci mamy z głowy na cały dzień :) W ten weekend startuje nowa usługa- nocne wejście do parku, możliwe w kolejne 3 weekendy.


2. Park Linowy Józefów - Holiday Inn - W tym przypadku, podobnie jak w Julinku, powstanie parku ułatwiła lokalizacja hotelu w sąsiedztwie pięknych sosnowych lasów, z których słynął region Józefowa i Otwocka. Reklamowany jako największy z Mazowieckich Parków Linowych, oferuje ponad 1200 metrów tras. Mamy do dyspozycji 4 trasy i 100 przeszkód, więc w tej kategorii jest to widocznie mniej niż u julinkowego konkurenta. Dla fanów zjazdów mamy tyrolkę o długości 120 metrów, startującą z wysokości 9 metrów nad ziemią. Ceny są tu wyższe niż w Julinku, zaczynają się od 25 zł, brak też tańszych opcji na wielokrotny zjazd. Godziny otwarcia są również bardziej ograniczone, w lipcu startujemy od godziny 12.00. Zaletą zaś jest to, że oprócz parku linowego jest do dyspozycji również mini golf i hotelowy basen. W wakacyjne poniedziałki mamy też dodatkową ofertę - 50% zniżki na wszystkie te aktywności. Jeżeli więc dysponujemy czasem lub nasze dzieci są pod opieką dziadków lub innych opiekunów to możemy skorzystać z tej specjalnej promocji.


3. Park Linowy Pomiechówek - relatywne maleństwo w porównaniu ze swoimi konkurentami. Oferuje jedynie 3 trasy, 40 przeszkód i nieco ponad 300 metrów długości. Ma jednak bardzo poważne zalety. Pierwszą są ceny, właściwie w parku płacimy tylko za wypożyczenie sprzętu, najmniejsze dzieci 5 zł, starsze 10 zł. Uprawnia nas to do przejścia 2 tras. Jest to oferta bezkonkurencyjna. Dodatkową zaletą parku jest to, iż mieści się on blisko plaży nad Wkrą. Zabawę możemy więc połączyć z plażowaniem. Dla osób niedysponujących autem lub chcących wyeliminować ryzyko weekendowych korków, ciekawą opcją jest podróż podmiejskim pociągiem. Obok parku mamy do dyspozycji plac zabaw i siłownię, działa też chłodząca kurtyna wodna. Niewielkie rozmiary obiektu powodują, że można go szczególnie polecić dla dzieci poniżej 10 roku życia.


4. Park Linowy pod Palmami Pęcław - oryginalna nazwa pochodząca od masztów rusztowań, na których opiera się konstrukcja parku, a które mają właśnie kształt palm. Położony nieco na uboczu obiekt, może być idealnym uzupełnieniem wycieczki na zamek Czersk, który znajduje się kilka kilometrów od Pęcławia. Drugą zaletą jest to, że rzadko trafimy tu na kolejki, które deprymują dzieci. Jako, iż park powstał na sztucznych konstrukcjach nie jest osłonięty przed słońcem, jak to ma miejsce w przypadku wszystkich wymienionych wyżej obiektów. W sytuacji wysokich temperatur trzeba być na to przygotowanym (nakrycie głowy i kremy z filtrem). Park dysponuje 3 trasami długości ponad 650 metrów oferującymi 58 przeszkód. Jest to mniej więcej połowa tego co oferują Julinek i Józefów, brak jest tu długich atrakcyjnych zjazdów. Oferta cenowa nie jest specjalnie elastyczna, ceny od 20 zł za najłatwiejszą trasę. Jest możliwość kupienia karnetu całodziennego za 120 zł, co przy małej różnorodności tras wydaje się jednak mało atrakcyjną opcją.


Wkrótce opisy kolejnych parków linowych pod Warszawą, w okolicy a także w samej stolicy. Obiekty usytuowane pod miastem oferują jednak dużo więcej, prawdziwymi liderami są park linowy Julinek i park w Józefowie. Pomiechówek jest też dla nich ciekawą alternatywą, w szczególności gdy nasze dzieci są jeszcze małe.z warszawy na weekend

Czytaj
Data publikacji: 11.02.2017 11:02
Kulig okolice Warszawy - Julinek / Stajnie Mirabell i Sarmacja / Mazowieckie Sioło

Pod Warszawą również możemy cieszyć się wyjątkową zimową atrakcją jaką jest kulig. Mimo, iż zwykle kojarzony z górami lub wyżynami, których w okolicach stolicy brak to i na Mazowszu jest co najmniej kilka miejsc gdzie możemy skorzystać z tej szczególnie cieszącej dzieci aktywności.


Już w następnym tygodniu, 28 lutego kulig zostanie zorganizowany przez Park Rozrywki Julinek. Puszcza Kampinoska znajdująca się tuż za granicą parku rozrywki jest doskonałym miejscem na tego typu przedsięwzięcie. Liczba miejsc jest ograniczona, nie czekajmy więc na ostatnią chwilę. Miejmy nadzieję, iż po pierwszej udanej próbie, pojawią się następne i będziemy mogli już periodycznie korzystać z tej zimowej atrakcji w Julinku. Należy także pamiętać, że przez całą zimę działa tu wypożyczalnia sprzętu do narciarstwa biegowego. Kto chciałby spróbować tego rodzaju przygody może połączyć dwa w jednym tj. kulig i pierwsze próby na nartach biegowych.


Inny miejscem, dużo bardziej wygodnym dla mieszkańców wschodnich dzielnic Warszawy jest Stajnia Sarmacja. Tutaj możemy zamówić kulig, wszelkie detale będą dopasowane do naszych potrzeb. Znajdująca się w Łąkach koło Radzymina stajnia, słynie ze wspaniałych koni. Możemy je spotkać podczas różnego rodzaju rekonstrukcji historycznych, gdzie prezentują się jednostki jazdy. Związani ze stajnią fani historii pojawiają się także w nieodległym Skansenie w Kuligowie. Warto śledzić wydarzenia, podczas których możemy zobaczyć konnych w akcji. Są one nadzwyczaj spektakularne, takimi niewątpliwie były inscenizacja starcia w Okuniewie czy wkroczenia Legionów do Warszawy.


Kolejne miejsce gdzie możemy cieszyć się kuligiem to Mazowieckie Sioło Julianówka, położone w okolicy jedynych podwarszawskich gór, "gór łańcuchowych". Prawie 200 metrowe wzniesienia i gęste lasy powodują, iż śnieg leży tu dłużej niż w innych miejscach usytuowanych blisko Warszawy. Po Kuligu możemy posilić się w Siole lub zorganizować ognisko z kiełbaskami. Spragnieni aktywnych atrakcji mogą wybrać się dalej w głąb lasów tropiąc polodowcowe formacje w rezerwacie Florianów.

Doskonałe warunki do kuligów panują też w Mazowieckim Parku Krajobrazowym, opodal niego znajduje się Stajnia Mirabell oferująca weekendowe eskapady do parku. Dodatkową atrakcją takiej wycieczki jest też możliwość obejrzenia schronów w Dąbrowieckiej Górze, zwykle podczas weekendów pracują tam osoby zajmujące się przywróceniem tych obiektów do stanu świetności. Periodycznie spotkamy tu też historycznych rekonstruktorów, kolejna okazja już 10-11 marca, jest to dodatkowa atrakcja, szczególnie dla najmłodszych.Korzystajmy z dobrych zimowych warunków, sprawdzajmy na bieżąco informacje dotyczące odbywających się Kuligów i ruszajmy z Warszawy na Weekend. Najbliższa okazja na kulig już w kolejną sobotę w Julinku.z warszawy na weekend

Czytaj
Data publikacji: 25.04.2016 21:15
Ruszył Park Rozrywki Julinek - majówka przed nami

16 kwietnia otworzył sezon Park Rozrywki Julinek. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w tym weekendowym wydarzeniu, dzieci były zachwycone. Julinek dotrzymuje obietnic, cały czas się zmienia i są to niewątpliwie zmiany na lepsze. W sezon wchodzi z nowymi atrakcjami. Już w tym tygodniu uruchomiono nowe dmuchańce. Planowane jest też boisko wypełnione wodą, tak by dać nam ulgę w czasie upałów. Toczą się też prace na parku linowym, celem dodania dodatkowej trasy dla najmłodszych. Pozwoli to ponownie szczycić się tytułem parku linowego o największej ilości przeszkód w Polsce. Warto pamiętać, iż do końca maja trwa promocja rower gratis. Możemy skorzystać z oferty i wybrać się w jedną z tras Kampinowskiego Parku Narodowego. Niewiele jest miejsc tak blisko Warszawy oferujących nam tyle atrakcji w jednej lokalizacji.


Dla najmłodszych dzieci mamy na terenie parku plac zabaw, do którego dostęp jest bezpłatny. Niesłabnącą popularnością cieszy się miejsce do skakania na nadmuchanym wzniesieniu. W trakcie dnia organizowane są też dodatkowe atrakcje, w tym zabawa bańkami mydlanymi i występy zaproszonych gości, akrobatów, clownów czy szkoły cyrkowej. Najmłodsi obserwują je z żywym zainteresowaniem.


Mamy też w parku tor dla samochodów akumulatorowych. Cieszy się dużą popularnością, obsługa często nie nadąża z ładowaniem baterii. Dlatego polecamy tego typu atrakcje na początek dnia, gdy kolejki są mniejsze i wybór pojazdów wciąż spory. Z racji, iż prędkości pojazdów są ograniczone, mogą nimi jeździć nawet stosunkowo małe dzieci.


Park linowy jest bez wątpienia najciekawszą atrakcją dla większych dzieci. Duży wybór tras a także ich różnorodność zadowolą każdego. Wrażenie robi trasa zjazdowa, gdzie bierzemy udział w kilku następujących po sobie zjazdach, startując z dość znacznej wysokości.


Mniejsze dzieci docenią dmuchańce, w tym przede wszystkim bujający się na falach statek i wielką zjeżdżalnię, która w okresie letnim jest wypełniona wodą. Tak jak wspominaliśmy liczba atrakcji w tym miejscu parku stale się powiększa.W najbliższych tygodniach powinna też ruszyć ekspozycja sztuki cyrkowej. Planowane jest oprowadzanie z przewodnikiem, który przybliży historię cyrku i samego Julinka. Wiedząc, iż pracują przy tym przedsięwzięciu ludzie, którzy z cyrkiem związani są od pokoleń, jesteśmy przekonani, że będzie to ciekawą rozrywką.Kończą się też prace nad odświeżeniem obiektu noclegowego. Już za moment opcja noclegów w Julinku będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Park oferuje specjalne pakiety weekendowe.


Dzieci czują się w Julinku jak ryby w wodzie. Dzień mija nam tu beztrosko i bezsprzecznie warto tu wracać. Bliska odległość od Warszawy powoduje, iż możemy zaplanować weekendowy wypad w sposób spontaniczny, jest to dużą zaletą Julinka.


Kalendarz najbliższych julinkowych imprez znajdziemy na portalu.

z warszawy na weekend

Czytaj
Data publikacji: 18.04.2016 21:03
Park Rozrywki Julinek zaprasza! startujemy 16 kwietnia

Nie ma w Polsce miejsca bardziej kojarzonego z cyrkiem niż znajdujący się niecałe 40 kilometrów od Warszawy Julinek. Miejsce, w którym po wojnie utworzono znaną w całej Europie bazę cyrkową, gdzie kształcili się artyści cyrkowi z całego świata. Obecnie park Rozrywki Julinek to idealne miejsce dla rodzin preferujących aktywny wypoczynek w sam raz na nasz weekend z Warszawy. Szereg atrakcji dla dzieci w każdym wieku sprawi, iż można tu spędzić zarówno cały dzień jak i weekend. W skład Parku wchodzi Podniebny Cyrk, będący jednym z największych Parków Linowych w Polsce. Złożony jest z blisko 120 przeszkód tworzących łącznie 970 metrów tras. Park został zbudowany na naturalnym drzewostanie, z myślą o najmłodszych uczestnikach. Inną atrakcją Parku Rozrywki w Julinku jest minigolf, oczywiście otoczony cyrkową aurą. Kraina Dmuchańców to doskonała zabawa dla dzieci i młodzieży, mająca także doskonały wpływ na formę zarówno fizyczną jak i psychiczną naszych pociech. Inną unikalną atrakcją Julinka są rajdy samochodami elektrycznymi po specjalnych torach wyścigowych znajdujących się na terenie Parku. Strefa Animacji oferuje najmłodszym gościom parku atrakcje o cyrkowym charakterze (nauka chodzenia na szczudłach, nauka kręcenia talerzami), jak i te bardziej codzienne (gra w gumę, malowanie, wycinanki i szereg innych).

Jako, iż teren parku Rozrywki w Julinku otoczony jest malowniczą Puszczą Kampinoską, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (rowery dla dzieci i dorosłych, kijki do Nordic Walking, w sezonie zimowym narty biegowe) i spędzenia pełnego wrażeń czasu na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego zapewniającego dużą ilość szlaków turystycznych i rowerowych.

Park Rozrywki w Julinku posiada bazę noclegową oraz gastronomiczną i jest idealnym miejscem na wyjazd z Warszawy na weekend!


Nowy sezon startuje już 16 kwietnia, w sekcji TOP 20 Wydarzeń publikujemy dodatkowy artykuł opisujący najciekawsze weekendy, planowane w parku w pierwszej części sezonu.

z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon