czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: lotplushotel
Data publikacji: 22.02.2017 20:34
LOT+HOTEL od Esky nowość - szansa na tańsze weekendy:)

Ruszyła nowatorska usługa największego polskiego internetowego biura podróży Esky.pl. Od kilku dni możemy kupić weekendowe wycieczki w ramach oferty lot+hotel. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic rewelacyjnego, podobne usługi próbowano już oferować wielokrotnie. W przypadku E-SKY jest jednak istotna różnica.


Technologia Esky umożliwia liniom lotniczym zaoferowanie specjalnej, niedostępnej w standardowej ofercie taryfy lotniczej. Jest ona możliwa do sprzedaży tylko w kombinacji z pobytem w hotelu. Taka forma jest bardzo korzystna dla tradycyjnych linii lotniczych, które eliminują ryzyko sprzedaży taniego przelotu dla pasażerów podróżujących służbowo. Zyskują też dodatkową możliwość pozyskania nowych, nie korzystających dotychczas z ich usług, pasażerów.


Dynamiczna ekspansja polskich linii lotniczych LOT doprowadziła do sytuacji, w której na niektórych ciekawych turystycznie kierunkach zaoferowane będzie nawet do 5 połączeń dziennie. Trudno będzie wypełnić te loty. Z pomocą przyjdzie wiec nowa technologia Esky. Możemy spodziewać się, iż połączenia do Wilna, Rygi i Talina będą już wkrótce dostępne w specjalnych pakietowych cenach. Oferta Esky nie ogranicza się do tradycyjnych przewoźników. Możemy kupić również bilety tanich linii. Wizz Air uruchomi w 2017 szereg ciekawych weekendowych kierunków. Będziemy mogli polecieć z Warszawy do Bratysławy, Bukaresztu czy wspomnianego wcześniej Wilna, z Wrocławia zaś do cieszącego się niesłabnącą popularnością Lwowa.


Na dziś serwis zaoferowany jest w wersji beta. Biuro nie ujawnia też od jakich linii uzyskało specjalne taryfy. Można się tylko domyślać, iż lista współpracujących partnerów będzie dynamicznie rosła. Do wspomnianych wyżej centro europejskich miast dołączą ikony weekendowej turystyki, tj. Rzym, Paryż, Londyn, Barcelona czy Lizbona.


Jeżeli chodzi o ofertę hotelową, to Esky wspomaga się na dziś ofertą globalnego giganta Expedii. Daje to gwarancję dobrych cen, także w tym obszarze możemy się spodziewać rozwoju. W przyszłości wachlarz dostawców usług hotelowych będzie zapewne dużo większy.


Jako, że mamy do czynienia z wersja beta, firma nie promuje tej usługi bardzo agresywnie. Zakładamy, że to wkrótce się zmieni. Analogicznie, jak to ma miejsce w przypadku Wizz Tours pojawią się tu kody zniżkowe. Promocją usługi powinna być zainteresowana zarówno sama Expedia jak i linie lotnicze. Zaoferowanie kodów zniżkowych jest doskonałą forma na skonsumowanie nawet niewielkich budżetów marketingowych.


Dużym plusem w przypadku Esky jest też obsługa procesu sprzedaży. Cały czas będziemy mieli możliwość kontaktu z polskojęzyczną obsługą. Dla wielu podróżnych może to być bardzo istotny element w przypadku gdy coś w trakcie naszej podróży pójdzie nie tak.


Czekamy na rozszerzenie oferty weekendowych lotów w ramach usługi LOT+HOTEL, jest to zdecydowanie kierunek, którym podążą inni gracze na rynku. Czekamy na ruch ze strony lataj.pl i lottravel.
z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: lotplushotel weekendlowcost
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon