czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: parkirozwyrki
Data publikacji: 26.08.2016 20:09
Farma Iluzji - udany sezon + nowości w drodze

Farma Iluzji nie zwalnia tempa. W zeszły piątek udało nam się sprawdzić jak się zmieniła w porównaniu do ostatniego sezonu. Wrażenia są niezwykle pozytywne a wydaje się, że to nie koniec nowości. Jeszcze w tym sezonie letnim pojawią się kolejne spektakularne obiekty.


Położony w Trojanowie, na granicy województw, obiekt stał się jedną z atrakcji, których nie można pominąć planując aktywny weekend poza miastem. Dodatkową zaletą jest fakt, iż jest to atrakcja całoroczna. Krótka przerwa późną jesienią jest tylko czasem na przygotowanie ekspozycji zimowej. W polskich warunkach jest to dość unikalny koncept.


Na Farmie żadne dziecko nie będzie się nudzić. Nam najbardziej do gustu przypadły laserowy pokój, żywcem wyjęty z filmu mission imposible, podobne pozytywne odczucia budzi tunel zapomnienia, sala luster a także możliwość zrobienia zdjęcia własnego cienia.


Sporo jest aktywnych zabaw na otwartej przestrzeni, dzieci bardzo chętnie bawią się w labiryntach, których jest tu bez liku. Dla młodszych ciekawostką jest też nowo powstała ścieżka ze smokami/ dinozaurami.


Szczególną popularnością w gorące weekendy cieszą się miejsca z wodą, wodne kule, rowerki. Nie do pobicia jest dmuchaniec ze zjeżdżalniami wprost do wody. Jeszcze w najbliższy super gorący weekend będzie się można w nim ochłodzić. Popularność tego rodzaju zabaw jest tak duża, że w kolejnym letnim sezonie również w tym aspekcie doczekamy się nowości. Zapewne przybędzie dość duży basen przystosowany dla najmłodszych pływaków.


Nieco starsze dzieci, mogą zmierzyć się z tajemniczą klątwą Faraona Tutenchamona. Jego grobowiec to wyprawa do starożytnego Egiptu, z nieco strasznym i zaskakującym zakończeniem. Maluchy należy trzymać za rękę.


Na Farmie Iluzji mamy także kilka miejsc do odpoczynku z możliwością własnoręcznego przygotowania posiłku na dostępnych grillach. Cieszą się one bardzo dużą popularnością. Podobnie jak pokój/domek dla matek z dziećmi, gdzie mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne sprzęty by zająć się maluszkiem, miejsce jest klimatyzowane. Naszą uwagę zwrócił fakt, iż porcje słodyczy a szczególnie lodów są tu wyjątkowo duże, a relacja ceny do ilości/ jakości jest naprawdę bardzo pozytywna.


Oczywiście, by w pełni cieszyć się atrakcjami trzeba się przygotować na dodatkowe wydatki. Jest prawie niemożliwe powstrzymanie dzieci przed wielokrotnym korzystaniem z najciekawszych miejsc. Warto więc rozważyć dodatkowy zakup tzw. złotej opaski pozwalającej na nielimitowane korzystanie z atrakcji.


Poza wszystkimi stacjonarnymi atrakcjami w każdy weekend na scenie odbywa się kilka występów iluzjonistów. Cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Obok sceny mamy też specjalne miejsca do zabaw z najmłodszymi dziećmi.


Wytrawni obserwatorzy z łatwością dostrzegą, iż na terenie Farmy wciąż toczą się prace. Już w 2 połowie września powinna zostać oddana do użytku kolejna atrakcja tj. kopalnia złota. Będziemy mogli udać się w podróż w głąb ziemi z wieloma dodatkowymi przeżyciami, szczegóły już wkrótce.


Zarządzający Farmą myślą też o kolejnych udogodnieniach. Ciekawą opcją byłaby możliwość noclegu, a na komercyjne użycie czekają też samochody rodem z minionej epoki.


Wraz z dalszą poprawą drogi S17 czas potrzebny na dotarcie do Farmy z Warszawy dodatkowo się skróci. Dziś jadąc w stronę Lublina trzeba pamiętać by uniknąć korków w Kołbieli, instrukcja na portalu #rondowkolbieli lub wprost w wyszukiwarce google.


My zawitamy na Farmę ponownie już wkrótce, zachęcamy do wyprawy z Warszawy na Weekend do nieodległego Trojanowa, dobra zabawa gwarantowana.

z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: farmailuzji parkirozwyrki calyrok
Data publikacji: 21.03.2018 10:45
Zabytkowe auta zawitają do Julinka 8 kwietnia wkrótce otwarcie sezonu

Julinek budzi się z zimowego snu, już 8 kwietnia super okazja na fajną zabawę i moc atrakcji dla fanów motoryzacji. W pierwszą sobotę kwietnia zawitają do Julinka sportowe auta biorące udział w rajdzie zabytkowych samochodów Palmiry - Julinek - Warszawa. Wspaniałe samochody będzie można podziwiać na terenie parku rozrywki w godzinach 12-14, idealna okazja by połączyć zabawę z motoryzacyjną pasją.

Poza tym, w Julinku pełną parą idą przygotowania do nowego sezonu. Wreszcie po dość długich pracach otworzono dla zwiedzających małą arenę cyrkową, pozwoli to na uniezależnienie się parku od kaprysów pogody. Wciąż trwają prace na dużej arenie, również one powinny zakończyć się jeszcze w tym roku.

W sezonie przybędzie atrakcji na parku linowym. Prowadzone są prace mające na celu zwiększenie ilości tras i przeszkód, ambicją parku jest bezapelacyjny triumf w kategorii najlepszy park linowy na Mazowszu. Po realizacji zapowiadanych inwestycji z pewnością ten cel jest na wyciągnięcie ręki.

Planem na 2018 rok jest też zintensyfikowanie działań na rzecz wspólnych projektów turystycznych w mikro regionie. Park rozrywki Julinek ma duże szanse by stać się bazą wypadową i przytrzymać turystów na dłużej, tak by spędzili na miejscu dłużej niż kilka godzin. Idealnymi partnerami dla takiej inicjatywy wydają się kajakowa baza Moto Przystań na Bzurze, wioska w drzewach i ukryta w środku puszczy stajnia Truskawka czy wreszcie sam Kampinoski Park Narodowy. Dla wprawionych turystów ciekawą opcją może być wyprawa do opuszczonych wsi czy na "nawiedzoną" duchną, drogę śladem mazowieckich odkrywców z Urbexu.

Sukcesem zakończył się też remont hotelu. Mamy do dyspozycji przyzwoity obiekt, który jest bardzo dobrze oceniany przez gości. Relacja ceny do jakości jest tu bardzo dobra. To właśnie m.in. nowy hotel ma pozwolić parkowi sięgnąć po turystów, którzy zdecydują się zostać na dłużej. Park ma w planach także poprawę infrastruktury dla mniej wymagających, tj. tych dysponujących namiotami.

Myślimy już o wiośnie, ale warto pamiętać, że na Julinku przybyło też atrakcji zimowych. Usypano poważną górkę saneczkową, by móc zapewnić dzieciom także ten rodzaj beztroskiej zabawy. Jej zalety w pełni docenimy jednek dopiero w następnym sezonie zimowym.

Nowy sezon to także nowa polityka cenowa. Park będzie starał się przyciągać więcej turystów także poza weekendami. Nowe niższe ceny podczas dni roboczych mogą tu wiele pomóc. Ceny na atrakcje, z których skorzystamy od poniedziałku do czwartku obniżono o ok. 20%. Nowością jest też opcja wstępu open do krainy dmuchańców. Cena 30 zł jest bardzo atrakcyjna szczególnie podczas upałów, gdy możemy w pełni skorzystać z wodnych zjeżdżalni. Julinek zapowiadał też uruchominie w tym roku mega dmuchańca utrzymanego w tematyce cyrkowej. Liczymy, iż także w tym przypadku plan zostanie wykonany.

Do zobaczenia w Parku Rozrywki Julinek już 8 kwietnia, by miło wejśc w wiosenny klimat w okolicach Warszawy.


z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon