czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: symulatorBoeinga
Data publikacji: 20.05.2016 22:17
FLYSPOT- pierwszy krok w chmurach, a teraz jeszcze Boeing 737NG

Jedyny w swoim rodzaju tunel aerodynamiczny Flyspot jest zlokalizowany w podwarszawskich Morach. Pozwala zrealizować marzenia o lataniu, daje namiastkę poczucia się jak astronauta w przestrzeni kosmicznej a dla zaawansowanych możliwości wykonywania spektakularnych układów i figur.


Mieszczący się w Morach na granicy Warszawy i Ożarowa Flyspot jest stosunkowo nową atrakcją. Jednak w tak krótkim czasie pozyskał tysiące wiernych fanów a wychowankowie ośrodka zdobywają międzynarodowe nagrody. Inspiracją dla młodych ludzi jest Maja Kuczyńska i jej doskonałe drugie miejsce na Wind Games 2016 . Wielkim uznaniem dla pracy włożonej przez zespół Flyspot jest przyznanie praw do organizacji imprezy o światowej randze tj. World Cup of Indoor Skyping 2016, która odbędzie się na terenie Flyspot w październiku 2016 roku.

Oferta obiektu jest skierowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych czy wręcz całych rodzin. Najtańszy pakiet startowy to koszt 219 PLN, w zamian otrzymujemy wstępne szkolenie i 2 loty w tunelu. Usługi cieszą się wielką popularnością dlatego weekendowe terminy są rezerwowane z dużym, nawet miesięcznym wyprzedzeniem. Zaletą ośrodka są też godziny otwarcia i możliwość korzystania z jego usług w późnych godzinach nocnych.

Absolutną nowością jest symulator Boeinga 737. Pozwala poczuć się jak prawdziwy pilot potężnego najpopularniejszego na świecie modelu samolotu pasażerskiego. Jako, iż sam symulator jest stosunkowo nowy, w tym przypadku nie będziemy mieli problemu z rezerwacją wolnych terminów. Obecnie obwiązuje również promocja 15+5 dodająca 5 minut dodatkowego lotu do standardowo obowiązującej oferty. Na dziś najtańszy pakiet startowy kosztuje 249 PLN.

Vouchery Flyspot są też doskonałym oryginalnym prezentem dla bliskich nam osób.

Flyspot mieści się na granicy Warszawy, niedaleko zjazdu z drogi Expresowej S8(Mory). Wygodny dojazd z południa Warszawy zapewnia południowa obwodnica Warszawy S2.

zdjęcia - flyspot dla mediów.

z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon