czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: weekendlwow
Data publikacji: 22.11.2016 10:39
Tanie loty z Warszawy do Lwowa już wiosną 2017 - weekend we Lwowie?

Wiele wskazuje na to, iż już niedługo doczekamy się tanich połączeń lotniczych do Lwowa. O latanie do tego, jakże bliskiego Polakom miasta stara się aż dwóch przewoźników, tj. Wizz Air i Ukrainian International.


W obu przypadkach jest to bardzo dobra wiadomość. Linie ukraińskie nie są de facto przewoźnikiem low cost, jednakże fakt latania dużymi samolotami spowoduje, iż oferta cenowa będzie bardzo atrakcyjna.


Wizz Air zaś wciąż mocno negocjuje powrót na lwowskie lotnisko, które opuścił jakiś czas temu. Dla węgierskiego przewoźnika zachodnia Ukraina może być bardzo łakomym kąskiem, szczególnie w okresie wzmożonych ruchów migracyjnych.


Dla turystów są to optymalne informacje. Do dziś tani weekend we Lwowie bez uciążliwej wielogodzinnej podróży nie był właściwie możliwy. Analizując zaoferowane przez Wizz Air ceny na nowo otwieranych połączeniach do Wilna i Bratysławy, możemy z dużą dozą pewności założyć, iż bilety w granicach 200-300 zł za podróż w 2 strony będą w tym przypadku standardem.


Z oferty nowych przewoźników na pewno ucieszą się też Tour Operatorzy. Weekendy we Lwowie zorganizowane przez tuzy naszego rynku jak Rainbow i Itaka sprzedadzą się na pniu. Można też spodziewać się dużej aktywność biur pielgrzymkowych. Linie lotnicze mogą również liczyć na wzmożony ruch Ukraińców przyjeżdżających do pracy do Polski. Prawdopodobna jest też specjalna oferta dolotowa do egzotycznych charterów wylatujących z Okęcia.


Powyższe argumenty winny skłaniać przewoźników do szybkiego zakończenia negocjacji i ruszenia ze sprzedażą biletów. Otwarte pozostaje pytanie czy na ten rynek wejdą jednocześnie, czy wyścig wygra jeden z nich. Dla klienta indywidualnego konkurencja wygenerowałaby możliwość wyboru i lepsze ceny.


Nowe rejsy do Lwowa to również możliwość kombinacji wycieczki do tego pięknego miasta z powrotem / dojazdem via Zamość czy Bieszczady. Lokalne biura podróży w tych dwóch regionach skutecznie sprzedają dobrej jakości produkt turystyczny w postaci wycieczek do Lwowa. Zapewne skuszą się też na możliwości jakie zaoferuje tanie połączenie lotnicze z Warszawy.


Chrapkę na połączenie lotnicze ze Lwowem miał też Lublin. Trudno jednak domniemać by był w stanie wygrać z konkurencją jaką jest Warszawa. Stolica dysponuje sama w sobie wielkim potencjałem do generowania ruchu turystycznego a dodatkowo może też liczyć na dojeżdżających z Łódzkiego Podlasia, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego.


Praktyka wskazuje, iż dla skutecznego uruchomienia połączenia tego typu potrzebujemy minimum 4-5 miesięcy. Toteż informacji o nowych lotach możemy spodziewać się w ciągu kilku tygodni.


z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: weekendlwow
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon