niedziela, 21 lipca, 2024

Black Weekend na karnety narciarskie na świętokrzyskie stoki bliskie Warszawie

 

Stacje narciarskie przyzwyczaiły nas już do organizacji akcji wyprzedażowych typu blak friday czy black week. W zeszłych sezonach mogliśmy dzięki temu sporo oszczędzić na cenach karnetów narciarskich, na stoki położne dość blisko Warszawy. Szczególnie aktywne na tym polu były Szwajcaria Bałtowska w Bałtowie i Stok Krajno. Czas korzystać na tegorocznych wyprzedażach i szykować się  na narty blisko Warszawy.

Stacja Narciarska Krajno wraca z promocjami

Dzisiaj ruszył Black weekend w stacji narciarskiej Krajno. W jego ramach możemy kupić karnety ze sporymi zniżkami. Za 2 godzinny zapłacimy 20 złoty mniej, zaś na najdłuższym z czasowych 5 godzinnym oszczędzimy aż 59 zł. Cena tego ostatniego jest bardzo atrakcyjna na tle całodziennego karnetu, który kosztuje 65 zł. Rzadko jednak przyjedziemy pojeździć w Krajnie dłużej niż 4-5 godzin. Chyba że wybierzemy opcje z noclegiem.

Nie ma niestety zniżki na jazdy nocne, prawdziwą wizytówkę Stoku w Krajnie. Z pewnościom jednak także w tym sezonie ich nie zabraknie. Nam najbardziej do gusty przypadły jazdy z pochodniami, wiele radości widzom dał też tradycyjny konkurs jazdy na byle czym.

Zniżki w Krajnie także do Parku Miniatur

Sabat Krajno to nie tylko stok narciarski, to także możliwość zwiedzania galerii miniatur. Znajdziemy tu wszystkie emblematyczne światowe budowle w miniaturze. Dzieci i fani selfie znajdą tu dla siebie prawdziwe pole do popisu.

W ramach Black Week, wejściówki do parku miniatur przeceniono o 50% , rodzinny bilet 2+1 kupimy za 35 zł całkiem apetyczna cena jak na tego rodzaju rodzinną atrakcje.

Stok Krajno – dojeżdżamy z Warszawy poniżej dwóch godzin a będzie jeszcze szybciej

Stok Krajno był jedynym z pierwszych dla którego czas dojazdu ze stolicy spadł poniżej 2 godzin w jedną stronę. Wszystko dzięki otwartym nowym odcinkom tras ekspresowych, przede wszystkim obwodnicy Radomia a ostatnio także Skarżyska.

Czas dojazdu z Warszawy jeszcze w przyszłości się skróci, zapewne o 15- 20 minut, poczekamy jednak na ten moment dłuższą chwile. Prace na nowej drodze ekspresowej lotnisko-Grójec są bowiem sporo opóźnione. Prędzej czy później się one zakończą i wtedy będzie też szansa by podróż w 1 stronę skróciła się do 1 godz. 30 minut to byłby już naprawdę niezły wynik.

Zniżki także w stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska – tym razem 20%

Tradycyje znizkowego Black Week kontynuuje też stok w Szwajcarii Bałtowskiej.

W tym roku możemy kupić karnety narciarskie ze zniżką 20% . W zeszłych latach zniżki były wyższe sięgające 40%, trudno jednak nie brać pod uwagę wzrostu kosztów funkcjonowania obiektu, a przede wszystkim wyższych opłat za energię.

Szwajcaria Bałtowska to jednak nie tylko stok, mamy tu prawdziwą wioskę Świętego Mikołaja swoje królestwo mają też Elfy. Na Mikołajkowy pakiet , bilety kupimy także z 20% zniżka.

Warto odnotować iż w Szwajcarii Bałtowskiej funkcjonuje również kryte lodowisko, w tym roku przeszło ono dużą metamorfozę. Szykuje się prawdziwa frajda dla fanów lodowych przejażdżek.

Inne stoki w okolicach Warszawy jak Stacja Narciarska Kazimierz, Parchatka czy Rybno koło Łomży jeszcze obudziły się na dobre z letniego snu. Większe działania marketingowe zaczną pewnie około połowy grudnia.

Szczególne pole do popisu mogą mieć stoki w Parchatce i Kazimierzu, dzięki spodziewanemu otwarciu tunelu pod Ursynowem , dojazd do nich z Warszawy skróci się radykalnie, bo nawet o 30 minut. Będą to prawdopodobnie najbliższe miejsca gdzie będzie można pojeździć na nartach w okolicach Warszawy.

Czekamy na dobre wiadomości odnośnie tunelu i zapraszamy od korzystania z Black Week od Stacji Narciarskich Krajno i Szwajcarii Bałtowskiej.

Może Cię również zainteresować

Bądź na bieżąco

5,032FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0ObserwującyObserwuj

Najnowsze