wtorek, 18 czerwca, 2024

Halloween i inne „straszne” atrakcje pod Warszawą okolice i nie tylko 🙂

Zbliżamy się nieubłaganie do listopada , także już w ten weekend ostatnia zabawa( do północy) w Energylandii wkrótce Noc Grozy na Zamku Czersk a może też nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin. Na fanów narciarstwa czeka Snow Expo na Stadionie Narodowym. Kolejna grupa Morsów otwiera sezon tym razem Ks Amber, ekstremalni kajakarze ruszą zaś na jesienny spływ 3 rzekami. Smakoszy mogą zainteresować warsztaty Kuchni Staropolskiej w Wilanowie, albo Turniej Smaków w Sokołowie Podlaskim.

1. Halloweenowa zabawa w Energylandii – ostatni weekendowy show – zabawa w sobotę 27 października potrwa do północy, idealne okazja by ruszyć na 1 dzień z Warszawy do Zatora.

2. Dziady w Warowni Jomsborg – w sobotę u Wikingów w Warowni. Zaczynamy w sobotę o 11.00. Turniej łuczniczy, pojedynki na miecze piankowe dla dzieci i naturalnie dawne legendy i sagi.

3. Snow Expo Stadion Narodowy – raj dla narciarzy – od mody poprzez sprzęt i dużo więcej, czekają na nas ciekawe oferty od sponsorów, warto poznać nowy portal turystyczny skifunpoland.

4. 100 lat niepodległości Park Brodnowski – Templum Temporis – przygotuje dla nas sporo historycznych atrakcji, parady, pokazy, grochóweczka i konkursy, start o 12.00 w sobotę.

5. Noc Grozy Zamek Czersk – w sobotę 3 listopada – „duszne” klimaty będą rządzić na czerskim zamku, start o 16.30.

6. Rozpoczęcie sezonu morsowań KS Amber – tym razem morsy z Tomaszowa i okolic zaczynają sezon, warto poznać tą społeczność, na wiosnę znowu sypnie ciekawymi organizowanymi przez nich imprezami kajakowymi.

7. 3rzeki Jesień Spływ Kajakowy Narew– start z plaży przy Twierdzy Modlin o 10.00 w sobotę.

8. Turniej Smaków Jesień WGL – w niedziele o 10.00 lokalne smaki testujemy w Sokołowie Podlaskim w ramach imprezy promującej Wielki Gościniec Litewski.

9. Warsztaty Kuchni Starpolskiej Wilanów – w niedziele 28 października kolejna edycja warsztatów kulinarnych dla dorosłych.

10. Drakulofrajda we Frajdalandii  dla dzieci i dorosłych które niczego się nie boją , warto zapisać 10 listopada straszne klimaty we Frajdalandii.

W następnym tygodniu będzie jeszcze szansa na piękną pogodę, może uda się zapolować na jesienne plenery, później nadejdzie już czas jarmarków i czekania na śnieg, przedsmakiem tego ostatniego będzie Snow Expo już w najbliższy weekend.

Może Cię również zainteresować

Bądź na bieżąco

5,032FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0ObserwującyObserwuj

Najnowsze