czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

Ruszył sezon zimowy na stokach w okolicach Warszawy


Data publikacji: 24.10.2016 11:51
Ziołowy zakątek, zioła, herbaty, nalewki w drodze z Drohiczyna lub Ciechnowca

Wspaniałe miejsce do odwiedzenia na naszej trasie do Drohiczyna lub/i Ciechanowca. Znajdziemy tu wielki botaniczny ogród a także zaopatrzymy się w najlepsze zioła. Na pasjonatów czekają tu liczne ciekawe warsztaty, w sezonie zimowym możemy spróbować tych związanych z mieszaniem i przygotowaniem herbat ziołowych, przypraw i naturalnie nalewek.


Wiosna przyniesie ponownie życie do ziołowego ogrodu, wtedy nadejdzie czas na ziołowe warsztaty dla każdego, również najmłodsze dzieci mogą stworzyć tu swój pierwszy zielnik.


Podlaski Ogród Ziołowy i sam Ziołowy Zakątek żyją niejako w symbiozie z rozbudowującym się zakładem Dary Natury. Na pierwszy rzut oka nie jest to może sąsiedztwo idealne, jednak korzyści z symbiozy są tu ewidentne.


To dzięki niej odwiedzający Ziołowy Zakątek mogą odwiedzić Manufakturę i poznać kulisy produkcji naturalnych produktów. Na miejscu są też specjaliści, którzy przeprowadzą wspomniane wyżej warsztaty.


Manufaktura zapewnia popyt na zioła, dzięki czemu Ziołowy Zakątek może stale się rozwijać a wybór ziół i ich jakość nie pozostawiają żadnej wątpliwości.


Naturalnie Ziołowy Zakątek to miejsce, które warto odwiedzić nie tylko w tranzycie ze wspomnianego już Drohiczyna czy Ciechanowca, można zaplanować tu również nocleg. Spędzenie weekendu w bajkowo pomalowanych chatach i wśród zapachów ziół i kwiatów jest rzeczą niezwykłą.


Obok nas mamy ścianę lasu, dla dzieci dostępne są tu zajęcia związane z przyrodą i budową lasu. Możemy też wybrać się na wycieczkę rowerową rzadko uczęszczanymi leśnymi duktami.


Jeżeli jednak zdecydujemy się jechać dalej to pamiętajmy, iż oferowane tu warsztaty mają także warianty pół i jednogodzinne, więc jest to opcja w sam raz na krótką przerwę w podróży. Grupy, nawet niewielkie tj. 2-3 rodziny otrzymują tu dość istotne zniżki zarówno na samo zwiedzanie ogrodu jak i warsztaty.


Na miejscu znajdziemy również stacjonarny sklep z ziołami i produktami Daru Natury, możemy zawsze liczyć na profesjonalną poradę.


Naturalnie produkty dostępne w Ziołowym Zakątku możemy kupić także on-line. W ofercie znajdziemy zioła, przyprawy, oleje a nawet miody.


Krótki film pokazujący przestrzeń przed karczmą w Ziołowym Zakątku znajdziemy na you-tube.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon