sobota, 25 maja, 2024

Wodna Osada Grzegorzewice- tematyczne rybne weekendy – 23 lipca Dorsz z grilla

Pisaliśmy już o Wodnej Osadzie w kontekście nowych miejsc, gdzie można miło spędzić czas nad wodą. Plaża w tym miejscu powstała na początku sezonu, także wszystko co najlepsze jeszcze przed nią.

Dziś głównym obszarem zainteresowania będą ryby. Otóż i tu mamy nowość. Wodna Osada rusza z tematycznymi rybnymi weekendami. Już w najbliższy weekend, dokładnie od godziny 14.00 w sobotę, będzie można spróbować dorsza z grilla. Pierwszy wybór jest wyzwaniem, do tej pory Osada znana była raczej z ryb słodkowodnych. Jednak umiejętności kucharskie szefa kuchni a także dbałość o jakość serwowanych posiłków nie pozwalają na jakiekolwiek wątpliwości. Na pewno będzie smacznie. Jeżeli tęsknimy za rybnymi morskimi przysmakami odnajdziemy je już w tę sobotę pod Warszawą w Grzegorzewicach.

Oczywiście nie należy lekceważyć klasycznych ryb słodkowodnych, z których słynie to znajdujące się pod Mszczonowem miejsce. Najsmaczniejsze z nich tj. sandacz i miętus będą także na nas czekać. Zakładamy, iż weekendy z rybami trwale wpiszą się w kalendarz smakoszy, a przy każdym następnym będziemy mogli liczyć na miłe zaskoczenie dla naszego podniebienia.

Pamiętajmy, iż w Osadzie także najmłodsze dzieci będą miały co robić. Obok wspomnianej już plaży, mamy tu mini plac zabaw, z uwielbianą przez najmłodszych trampoliną. Dzieci szkolne mogą spróbować rozwiązać rybi quest. Zajęcie na kilkadziesiąt minut gwarantowane.

Fani promocji i smacznego piwa w pięknych okolicznościach przyrody nie powinni zapominać o happy hours, w godzinach 17-18 co drugie piwo gratis. Serwowane w altanie przy plaży, gdzie znajdziemy cień, nawet w najgorętsze dni.

Zapraszamy serdecznie pod Warszawę do Grzegorzewic, pogoda ma być w ten weekend wreszcie zadowalająca, my czekamy już na kolejne „rybne weekendy”.

Może Cię również zainteresować

Bądź na bieżąco

5,032FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0ObserwującyObserwuj

Najnowsze