wtorek, 18 czerwca, 2024

Park wodny Julinek ruszył – kolejne super miejsce nad wodą w okolicach Warszawy

 

Mamy kolejną super atrakcje o rzut kamieniem od Warszawy. Dziś 25 czerwca ruszył wielce wyczekiwany Wodny Park w Julinku. Już na ten moment prezentuje się imponująco a wygląda na to iż z czasem dojdą jeszcze kolejne wodne atrakcje.

Zjeżdżalnie sercem wodnego parku

Jak można się było domyślić sercem wodnego parku w Julinku będzie strefa zjeżdżalni, jest ich kilka, dzieci naprawdę będą mogły się tutaj wyszaleć. Dokoła mamy też bardzo dużo miejsca z leżakami, jeżeli przyjdziemy wcześniej możemy upolować te w przyjemnym cieniu drzew.

Nad bezpieczeństwem najmłodszych czuwają ratownicy, mamy więc pewność iż dzieci są dobrze zaopiekowane.

Strefa wodna dla maluchów

W centrum parku mamy też niewielki plac zabaw/ strefę wodna dla najmłodszych dzieci. Takie miejsca cieszą się wielka popularnością wśród najmłodszych , wystarczy wspomnieć Park Bajka w Błoniu, który w lecie jest naprawdę mega oblegany.

Basen z niezłą głębokością

Amatorzy pływania znajdą na miejscu całkiem duży basen, z głębokością przekraczającą w najgłębszym miejscu dwa metry. Basen znajduje się w części parku zbliżonej do parku linowego. Tu również opiekują się nami ratownicy, dysponujący gustowną drewnianą wieżyczką obserwacyjną 🙂

Imponujące strefy cateringowe i kolejne atrakcje w drodze

W strefie parku wodnego mamy też kilka punktów gastronomicznych, bez problemu zamówimy tu coś by się skutecznie ochłodzić, liczba punktów powinna też pozwolić uniknąć kolejek. Na burgera czy pizze możemy się też udać do nowej strefy gastronomicznej, która została ulokowana przed wejściem do wodnej strefy, tak by mogła obsłużyć również gości nie korzystających z parku wodnego.

Po dokładnym obejrzeniu terenu strefy wodnej widać iż z czasem dojdą tu jeszcze kolejne atrakcje, w sąsiedztwie KPN widoczne jest miejsce gdzie powstanie kolejny dość pokaźnych rozmiarów basen ? Biorąc pod uwagę tempo w jakim powstał wodny park możemy się go spodziewać jeszcze na koniec tego sezonu ?

Nowy cenowy koncept i super ceny dla seniorów można sporo oszczędzić

Obecnie park ma też nowy cenowy koncept, nie wejdziemy już na jego teren bezpłatnie, tak jak to miało miejsce w czasach przed pandemicznych. Do wyboru mamy kilka propozycji, pełny bilet dla 2+2 to koszt 339 zł. Niemało, ale w cenie dostajemy wszystkie atrakcje, i możliwość zabawy od rana do późnego wieczora( w weekendy park czynny jest do 20).

Pamiętajmy iż Julinek to także najciekawszy ze wszystkich usytuowanych w okolicach Warszawy Park linowy. Specjalne zniżki 20% uzyskają tez goście julinkowego hotelu, gdyby udało się zapolować na super promocje jak ta z Travellist to naprawdę można złożyć mega fajny weekend.

Na koniec warto wspomnieć o seniorach, dla nich cena to jedynie 19zł, w tym momencie wydaje się to super fajna propozycja dla dziadków pragnących zabrać wnuki na  do parku rozrywki , trudno znaleźć w okolicach Warszawy równie ciekawą alternatywę.

Park Wodny w Parku rozrywki Julinek dopełnił produkt tworząc niemal perfekcyjne zestawienie, gdzie otrzymujemy wiele różnorodnych atrakcji, które zapewnią doskonała zabawę od otwarcia parku aż do samego jego zamknięcia. Z racji różnorodnych atrakcji będzie to też ciekawe miejsce na organizacje imprez urodzinowych dla dzieciaków.

Z pewnością Wodny Park Julinek to też jedna z top pozycji na liście nowych wodnych atrakcji w okolicach Warszawy ad 2022. Wkrótce na portalu opiszemy kolejne pozycje z listy.

Może Cię również zainteresować

Bądź na bieżąco

5,032FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0ObserwującyObserwuj

Najnowsze