wtorek, 18 czerwca, 2024

Co za weekend 3-4 lipca tylu atrakcji w okolicach Warszawy nie było od dawna

Kilka pomysłów na udany weekend w okolicach Warszawy. Pierwszy weekend lipca przynosi nam prawdziwy kłopot bogactwa. Oto propozycje/atrakcje na ten właśnie weekend.

Lawendowe żniwa w Lavendowej Dolinie

Super okazja by wreszcie wybrać się na pole lawendy, tak blisko Warszawy. W zeszłym tygodniu mieliśmy tu rozpoczęcie wakacji. Tym razem będzie m.in. ścinanie lawendy i przygotowywanie własnych lawendowych artefaktów.

Lavendowa Dolina pole lawendy blisko Warszawy

Święto Wina i Oliwy w Winnicy Dwórzno

Kolejne doskonałe wydarzenie w Winnicy Dwórzno, jest to winnica najbliżej Warszawy, warto ja poznać. A kiedy jak nie podczas pikniku, zapowiada się sporo atrakcji. Z owocami morza przybędzie restauracja Orka 🙂

Święto Wina Winnica Dwórzno – rodzinny piknik wielkim sukcesem

Dzień otwarty w Parowozowni Skierniewice sobota 3 lipca

Prawdziwa gratka dla fanów kolei , tych małych i tych dużych. Parowozownia ponownie otwiera się na zwiedzających. Tym razem w sobotę od 11 do 16.

Parowozownia Skierniewice – perła na industrialnym szlaku Mazowsza

Ruszają Nadwiślańskie Drezyny – w Karczmiskach tuż pod Kazimierzem

Rusza zupełnie nowa świeżutka atrakcja drezynowa w okolicach Warszawy. Nadwiślańskie Drezyny wyruszą po raz pierwszy na trasę 4 lipca. Szczególnie dla planujących weekendowy wypad do Kazimierza Dolnego, pojawia się nowa super atrakcja do wypróbowania.

Nadwiślańskie Drezyny ruszają – super atrakcja w okolicy Kazimierza

Weekend w Pałacu w Otwocku Wielkim

Na turystyczną sceną wraca też coraz mocniej pałac w Otwocku Wielkim, dzieje się tu coraz więcej. W ten weekend w klimacie muzycznym. Atrakcje w sobotę i niedziele od 16.

Na parkowych ścieżkach można spotkać Towarzystwo Stanisławowskie. Po/przed fajną zabawą w Pałacu, można też wpaść na super nową plażę nad jeziorem Rokola.

Nowa plaża Jezioro Rokola wreszcie mamy tu miejsce do pływania – jest super

Weekend z Cydrem Ignaców

Kolejne super wydarzenie dla fanów najlepszych trunków, trudno będzie wybrać między Winnicą Dwórzno a Cydrem Ignaców. Ten ostatni jest naprawdę wyborny. Właściciele Cydrowni przygotowali sporo atrakcji. Można zmontować cydrową wycieczkę wpadając dodatkowo do Błędowskie Rosy. To jest wspaniała propozycja na cydrowy weekend w okolicach Warszawy. Taka okazja prędko się nie powtórzy.

Cydr Ignaców – dni otwarte – rośnie wykwintna atrakcja turystyczna grójetczyzny

Metal Art Festiwal w Wojciechowie – nowa impreza 4 lipca

Zupełnie nowe wydarzenie w jednym z zagłębiów kowalstwa a konkretnie w Wojciechowie. Szczególnie dla fanów tego rodzaju sztuki. Wiele super atrakcji dla dzieci, a na koniec fire show. To wszystko też bardzo blisko Kazimierza i Nadwiślańskich Drezyn.

Żywe Muzeum kowalstwa – Wojciechów koło Kazimierza

Taxi Wisła rusza z seria rejsów wakacyjnych po Wiśle i Bugu

Bardzo bogaty plan rejsów tradycyjnymi drewnianymi łodziami przygotowała Taxi Wisła zaczynamy właśnie w ten weekend. Możemy ruszyć z ekipa na koncert Czeremszyny do Kamieńczyka. A to tylko początek wielu wspaniałych atrakcji jakie przygotowała nam na wakacje ekipa z Taxi Wisła.

TAXI Wisła bogaty plan rejsów na wakacje Bug i Wisła – koncerty i rzeczne wydarzenia

Piknik łuczniczy i leśne spacery w nowej bazie survivalowców pod Warszawą

Na sobotę planowano też super rodzinny piknik łuczniczy w nowej bazie survivalowców w Wólce Węglowej tuż obok Warszawy. Niestety impreza jest po raz kolejny przeniesiona. Może to i lepiej bo w ten najbliższy weekend atrakcji w okolicach Warszawy nie zabraknie. Tak czy inaczej miejsce warto poznać i z racji na łuki ale także surrvivalowe(również dla rodzin) atrakcje.

Treningi Łucznicze i lekcje łucznictwa w okolicach Warszawy- nowe miejsce Wólka Węglowa

Może Cię również zainteresować

Bądź na bieżąco

5,032FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0ObserwującyObserwuj

Najnowsze