czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 23:14
Uroczysko Zaborek - podlaski klimat w sąsiedztwie słynnej stadniny

Uroczysko Zaborek to niesamowity, pięćdziesięciohektarowy kompleks turystyczny znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie Janowa Podlaskiego, znanej w całym świecie stadniny koni arabskich. Swoim gościom oferuje on wspaniały pobyt, niecodzienne zakwaterowanie, doskonałą regionalną kuchnię i mnóstwo atrakcji.

Położony na terenie Parku Krajobrazowego „Poleski Przełom Bugu” kompleks w Zaborku jest idealnym miejscem na wypoczynek dla wszystkich spragnionych ucieczki od codziennej gonitwy, zapewnia on swoim gościom ciszę, spokój i bliskość natury. Uroczysko ma w swej ofercie wiele rodzajów zakwaterowania – wszystkie w ramach niezwykle klimatycznej XIX - wiecznej , drewnianej architektury, przystosowanej do obecnych potrzeb. Na gości czekają więc tu tak niezwykłe miejsca jak Stara Plebania, Wiatrak, Leśniczówka, Zaścianek, wszystkie dostosowane do obecnych standardów a jednocześnie utrzymane we wspaniałym klimacie miejsca. Pokoje też są niezwykle klimatyczne a każdy z nich wyróżnia się odmiennym wystrojem, do którego nawiązuje nazwa, dzięki czemu mamy tu pokój podlaski, łowicki, muzyczny i wiele innych.

Wielką wartością Uroczyska Zaborek jest tutejsza kuchnia serwująca zdrowe i najlepsze regionalne potrawy, przygotowywane na bazie świeżych produktów z własnego ogrodu oraz nabywane na lokalnym rynku. Niewątpliwym atutem kompleksu jest olbrzymia przestrzeń, na którym się znajduje i którą jest otoczony. Dzięki temu można spędzać tu aktywnie czas na świeżym powietrzu, oddając się takim rozrywkom jak jazda konna (Stajnia Zaborek oferuje naukę jazdy konnej), wycieczki rowerowe po Parku Krajobrazowym „Podlaski Przełom Bugu”, spływy kajakowe Bugiem, czy spacery po malowniczej okolicy. Zimą dla gości organizowane są kuligi.

W niedalekim sąsiedztwie Uroczyska Zaborek znajdują się liczne, bardzo ciekawe miejsca, takie jak znana na całym świecie Stadnina Koni Arabskich w Janowie Podlaskim, czy zabytki trzech kultur – katolickiej – sanktuarium matki Boskiej Kodeńskiej, muzułmańskiej – pozostałościami tatarskich mizarów w Studziance i Lebiedziewie, prawosławnej – Święta Góra Grabarka, Monastyr św. Onufrego w Jabłecznej.

Piękny kompleks, niesamowite atrakcje, wspaniała regionalna kuchnia – wszystko to sprawia, że czas spędzony w Uroczysku Zaborek na długo zostaje w pamięci.


Szczegółowe informacje:

zaborek.com.plREKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon