czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:30
Luksus dla dwojga w Pałacu Żelechów

Znajdujący się 90 kilometrów od Warszawy Pałac Żelechów to ekskluzywny, stylowy hotel, doskonałe SPA, wykwintna restauracja oraz własna warzelnia piwa. Powstały w XVIII wieku pałac otoczony jest ośmiohektarowym, wzorowanym na styl angielski parkiem, bogato porośniętym drzewami i krzewami. Na terenie parku znajdują się dwa obficie zarybione stawy, można tu spotkać wiele ciekawych gatunków ptaków, a także zwierzęta takie jak kuny, jeże czy ryjówki. Pałac Żelechów to połączenie romantycznego, zabytkowego klimatu z wspaniałym, nowoczesnym wyposażeniem. Klasycystyczne pokoje i apartamenty hotelowe są doskonale zaaranżowane, różnią się także od siebie wystrojem, dzięki czemu każdy z nich ma unikalny charakter.

Podczas romantycznego weekendu w Pałacu Żelechów warto skorzystać z ekskluzywnej strefy SPA & Wellness, o najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Obejmuje ona 13 gabinetów, oferujących różne rodzaje masażu, doskonale wyposażony Apartament SPA dla Dwojga, a także gabinety do pielęgnacji stóp i dłoni i wiele innych atrakcji. Hotel proponuje swym gościom również kilka rodzajów saun i łaźni oraz strefę basenową.

Pałac Żelechów, oprócz doskonałej kuchni, posiada unikalną atrakcję w postaci własnego browaru. Warzone w pałacowych podziemiach piwo cieszy się uznaniem koneserów i olbrzymią popularnością wśród hotelowych gości. Pałac Żelechów organizuje festiwale piwne, podczas których przy dobrej muzyce można delektować się złocistym trunkiem i oryginalnymi mazowieckimi potrawami.

Weekend w Pałacu Żelechów to wspaniałe połączenie zabytkowego romantyzmu, relaksu w ekskluzywnej strefie SPA & Wellness, doskonałej, tradycyjnej kuchni oraz naturalnego piwa własnej produkcji.


Szczegółowe informacje:

palaczelechow.eu


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon