czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 30.03.2016 20:45
Nastrojowy weekend nad Bugiem - Pałac w Korczewie

W Dolinie Bugu, w niedalekim sąsiedztwie tak urokliwych miasteczek jak Drohiczyn czy Mielnik oraz nieopodal Świętej Góry Grabarki znajduje się pensjonat Kuźnia Pałacowa w Korczewie, doskonałe miejsce na weekend z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego pałacu w Korczewie obiekt oferuje swym gościom bardzo komfortowe i eleganckie pokoje oraz smaczną kuchnia, oferującą regionalne potrawy. Niezwykle ciekawą i wyjątkowo klimatyczną opcją noclegową w Korczewie jest skorzystanie z gościnnych progów pałacowej baszty, wyposażonej w cztery miejsca noclegowe i dającej gościom poczucie niecodziennej atmosfery. Weekend w Dolinie Bugu to gwarancja spokoju, doskonałej kuchni oraz ujmującej gościnność.

Koniecznie należy poznać największe turystyczne atrakcje okolicy, z malowniczym i bardzo ciekawym Drohiczynem na czele. Ta historyczna stolica Podlasia urzeka licznymi zabytkami oraz niesamowitymi widokami, zwłaszcza na leniwie płynący Bug. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z oferty tutejszych wypożyczalni sprzętu kajakowego lub udać się w rejs niewielkim stateczkiem.

Innym niezwykle ciekawym miejscem wartym odwiedzenia podczas weekendu w Korczewie jest znajdująca się 40 kilometrów stąd Święta Góra Grabarka, swoiste serce prawosławia w Polsce. Będące celem prawosławnych pielgrzymów z całej Polski sanktuarium otoczone jest wieloma tysiącami drewnianych krzyży i robi absolutnie niesamowite wrażenie.

Szczegółowe informacje:
http://korczew-palac.pl/

REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon