czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 17.11.2016 9:12
Pociągiem Dragon na weekend do Krakowa - od 26 zł w ofercie dla rodzin

Pociąg Kolei Mazowieckich Dragon staje się coraz ciekawszą opcją dla potrzeb weekendowych podróży do Krakowa. Dodatkowo, już w ostatni weekend listopada w mieście Kraka rusza Bożonarodzeniowy Jarmark, mocny argument by zaplanować wypad z Warszawy.


Metodycznie poprawiany rozkład pociągu Dragon jest już prawie bliski ideału. Wyjazd z Warszawy w okolicach godziny 8.00 rano i powrót z Krakowa po 17.00 czynią ofertę wręcz idealną alternatywą dla innych środków transportu.


Poprawia się też marketing tego połączenia, choć nadal skłonni jesteśmy założyć, iż wielu potencjalnych klientów nie jest świadoma jego istnienia. Trzeba jednak przyznać, że przed okresem wakacyjnym KM zainwestowały w kampanię reklamową z uwzględnieniem re-marketingu, jest to duży krok naprzód.


Zapewne przydałoby się uruchomienie środowiska podróżniczych bloggerów, ale na to pewnie przyjdzie jeszcze czas.


Ostatnio, wreszcie w sposób klarowny, jest komunikowana oferta przejazdów rodzinnych. Wcześniej dla potencjalnego klienta nie było jasne czy i w jaki sposób z niej skorzystać. Możliwość przejazdu w cenie 26zł dla osoby dorosłej jest bardzo dobrą ceną. Szczególnie, że w przypadku kolejowej konkurencji tj. Pendolino, ceny do Krakowa oscylują już raczej w granicach 150 zł. Czasy ofert za 49 zł przeminęły i trudno się spodziewać ich powrotu na tej cieszącej się wielką popularnością relacji.


Na dziś rozkład pociągu Dragon jest dostępny tylko do 10 grudnia. Ufamy, iż kursowanie pociągu będzie kontynuowane, tym bardziej, że szykuje się sporo nowości w ofercie turystycznej w Małopolsce.


Już niebawem nowości na 2017 rok ogłosi Kopalnia Soli w Wieliczce. Będzie ich sporo, niektóre związane bezpośrednio z koleją. Od grudnia pojedziemy też szybko i komfortowo do Tarnowa. Daje to możliwość spędzenia weekendu w tym przepięknym mieście i powrotu do stolicy przez Kraków. Możemy też wybrać opcję wizyty w Kopalni Soli w Bochni lub/ i przepięknym Nowym Wiśniczu. Do Bochni również dojdziemy pociągami Kolei Małopolskich.


Trzymamy kciuki za finansowe powodzenie projektu Dragon, które pozwoli kontynuować go przez cały rok. Być może w przyszłości pojawi się dodatkowa częstotliwość, jeszcze bardziej zwiększająca konkurencję na tej cieszącej się największa popularnością w Polsce trasie.


My wyruszymy w podróż do Krakowa już 26 listopada. Bilety kupimy wygodnie i bez kolejek w aplikacji mobilnej Sky Cash, która m.in. umożliwia skorzystanie z ulgi na przejazdy rodzinne.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
dragon weekendwkrakowie ekonomicznieREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon