czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 08.11.2016 10:19
Długi weekend 11-13 listopada Warszawa okolice i nie tylko:)

Pogoda nas nie rozpieszcza, jednak długi weekend to zawsze dobra okazja by skorzystać z niestandardowych propozycji do spędzenia czasu poza domem. Takich nie zabraknie, oto niektóre z nich.


1. Specjalne atrakcje w Pałacu w Wilanowie - w ramach akcji darmowy listopad "Gry i zabawy z królewskiego podwórka" a 13 listopada specjalny spacer "O łowach", idealne do powiązania z Ogrodem Światła.

2. Urodziny Wiślanej Ścieżki Łuczniczej - w sobotę 12 listopada święto stworzonej siłami pasjonatów nowej wiślanej atrakcji. Szereg zabaw dla dzieci, w tym naturalnie możliwość wypróbowania swoich sił w strzelaniu z łuku.

3. Piwny Weekend w mieście Piwowarów - rusza promocja piwnego produktu w Piotrkowie Trybunalskim, możemy udać się tu zarówno na ciekawy weekend jak i na jeden dzień. 12 listopada możliwość zwiedzania browaru Jan Olbracht.

4. Dzień Niepodległości w Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej - w piątek specjalne atrakcje czekają na nas na Powsińskiej, m.in. prezentacja sylwetek i uzbrojenia powstańców warszawskich i żołnierzy AK.

5. Zajęcia Edukacyjne w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał w Zamościu- zaprasza przedszkolaków na warsztaty, start o 10.00 w piątek. Dodatkowo w czwartek startuje wystawa o słowackiej perle Bardejovie. Kto planuje wycieczkę na długi weekend do Zamościa może skorzystać z tej inspiracji.

6. II Sochaczewska gra miejska Niepodległość - Muzeum Pola Bitwy nad Bzurą i władze miasta zachęcają do poznania jego historii i postaci z nią związanych.

7. 11 listopada z wąskotorówką Piaseczno - jedna z ostatnich okazji do przejażdżki wąskim torem w tym roku. Start 11 listopada o 11.00.


8. Sobota z Artefaktami - Glina - Warsztaty w Pruszkowskim Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego - ciekawe i bezpłatne :) także do powiązania ze zwiedzaniem Galerii Figur Stalowych w tym samym mieście.


9. Wciąż trwa darmowy listopad w Rezydencjach Królewskich z nocnym zwiedzaniem Łazienek w każdą kolejną sobotę. Najważniejsze atrakcje w ramach tej periodycznej akcji znajdziecie tutaj.Mimo, iż aura nie zachęca, warto wybrać się na spacer i spędzić najbliższy wolny weekend z rodziną bądź przyjaciółmi. Jeśli szukamy zajęcia dla dzieci to też mamy w czym wybierać. Zapraszamy.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
naprzyszlyweekend dlugiweekendREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon