czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

Ruszył sezon zimowy na stokach w okolicach Warszawy


Data publikacji: 02.07.2019 21:43
Weekend 6-7 lipca pod Warszawą okolice i dalej :)

Pierwszy weekend lipca przyniesie prawdziwe hity, super pikniki historyczne w Pruszkowie "małe Artefakty", Otwocku, Dęblinie a do tego 7 lipca czyli amerykańskie święto w jabłkowej Warce. Fani wybornych alkoholi z pewnością wybiorą się na grótczyzne do Igancowa gdzie będzie można zwiedzać i słuchać o rzemieślniczych cydrach. Dodajmy jeszcze FLYFEST piknik lotniczy w piwnym Piotrkowie Trybunalskim, ZooNoc w Płocku i kosmiczne przedstawienie w Julinku a będziemy mieli kompletny obraz atrakcji jakie czekają na nas w okolicach stolicy w najbliższy weekend.


1. Good Morning Dęblin - piknik historyczny w Dęblinie w amerykańskim klimacie - przygotowano mega atrakcje z pokazami lotniczymi włącznie. Szereg grup rekontrukcyjnych z USA i Polski będzie bawić widzów w piątek i sobotę. Idealna okazja by wpaść na Wyspę Wisła lub /i kupić storczyki od JMP.


2. Piknik Archeologiczny w Pruszkowie - sobota od 11 - mniejsza wersja kultowych Artefaktów, grupa rekontrukcyjna Hellas et Roma gwarantuje jednak wspaniłe przeżycia, warto odkryć Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego.


3. Dni Otwarte Cydr Ignaców - na grójeckiej ziemi powstaniają najszlachetniejsze mazowieckie Cydry, nie łatwo je zdobyć a jeszcze trudniej osobiście odwiedzić miejsce i porozmawiać z twórcami kultowej marki. Przy okazji tuż obok Agroturystyka Cydrownia, Pałac Mała Wieś i modrzewiowy raj rezerwat Modrzewina.


4. Vivat Pułaski - w niedziele w Warce amerykański piknik, startujemy od 15. Warto wpaść nad Pilice do Zajazd Winiary, niedaleko mamy też Starą Warkę z pięknym widokiem na Pilice.


5. Zoo Noc Płock - jedna z fajniejszych atrakcji dla dzieci w Płocku - w nocy z 5 na 6 lipca mamy szansę na nocowanie w Zoo. Jeżeli tym razem nam się nie uda to czeka kolejna edycja - warto pamiętać o przypłockich atrakcjach dla dzieci wspaniałe Ranczowisko dorosłych zachwyci zaś Dobrzyń nad Wisłą.


6.FLYFEST Piotrków Trybunalski - jedne z ciekawszych pikników lotniczych w okolicach Warszawy, przy okazji o krok Piwne atrakcje Piotrkowa.


7. Otwocki Piknik Archeologiczny - w sobotę od 11 w Muzeum Ziemi Otwockiej, przy okazji warto wybrać się na spacer śladem Świdermajerów lub/i zeksplorować ujście Świdra do Wisły.


8. Piknik Militarny w Mniszewie - kolejne wspomnienie I Armii Wojska Polskiego już w niedziele od 10.00 - warto połączyć z wyprawą do Warki .


9. Kosmiczny Teatr na Dużej Arenie - specjalne atrakcje przygotował dla nas Park Rozrywki Julinek - obok wodnych dmuchańców , i największego na Mazowszu parku linowego na odwiedzających czekać będzie tym razem specjalne przedstawienie - niedziela od 14.


10. Turniej Rycerski w Uniejowie - 6/7 lipca przenosimy się do średniowiecznych czasów, tuż obok powiększone baseny termalne w Uniejowie i Szmaragrodwe Jezioro Osadnik Gajówka.


Pierwszy weekend lipca to naprawdę masa super atrakcji, wybór będzie bardzo trudny, dodatkowo sprzyjać nam będzie przyjazna temperatura w sam raz na historyczne pikniki i eksploracje nowych miejsc w okolicach Warszawy.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon