czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 07.10.2019 8:01
Wielka Promocja LOT - Liban,Cypr,Dubrownik,Lwów i Wilno w super cenach

Tym razem LOT nie kazał czekać, aż do 15 października mamy szansę na zakup promocyjnych biletów w nowej jesiennej promocji. Podróż musimy zaplanować między listopadem tego a marcem przyszłego roku, co ciekawe dla wielu kierunków brak jest zwyczajowych wyłączeń dla podróży około sylwestrowej.

W ofercie mamy kilka perełek - przede wszystkim Liban, bilet do Bejrutu kupimy już za 599 zl - jest to jedyny rejs średniodystansowy podczas którego LOT serwuje ciepłe posiłki(w cenie biletu). Liban to wspaniałe jedzenie i wino, starożytne zabytki jak Byblos czy Baalbeck, magiczna podziemna grota Jeita, prawdziwą gratką może być wycieczka na narty do cydrowego raju. Jeżeli boimy się samotnie zorganizować wyjazd możemy poprosić o pomoc lokalnego polskiego przewodnika, Pana Kazimierza Gajowego (kgajowy@hotmail.com) doradzi, pomoże zorganizować zwiedzanie a nawet noclegi w okolicach zjawiskowego Byblos. Libanu w takiej cenie nie znajdziemy nigdzie indziej.

Ciekawą opcją jest też marcowy wypad na Cypr, temperatury powinny już rosnąć, lotowski nocny rozkład powoduje, iż można zorganizować wyjazd na weekend z 1 noclegiem, wylatujemy w piątek w nocy a wracamy w poniedziałek ( po 6 rano jesteśmy w Warszawie). Bilety do Larnaki kupimy w cenie poniżej 400 zł za osobę.

Kuszą Bałkany, mamy na przykład możliwość spędzenia Sylwestra w Skopje, Macedonia to wciąż mało znany polakom kraj. LOT zaczął latać tu stosunkowo nie dawno. Turystów zachwyci z pewnością lokalna kuchnia a także bardzo atrakcyjne ceny. Także i w tym przypadku możemy zasięgnąć rady bliskiej Polsce osoby pracującej na co dzień w turystyce , David Trajkowski oprowadza grupy, prowadzi też w macedońskiej stolicy doskonale oceniany hostel Get Inn. Bilet do Skopje to wydatek niewielu ponad 300 złotych.

Na narty możemy wybrać się też do Czarnogóry, odwiedzana głównie latem, ma też wiele do zaoferowania zimą, mimo iż wciąż czekamy na loty do bośniackiego Sarajewa(gospodarz olimpiady zimowej 1984) to może przygodę z nartami na Bałkanach zaczniemy w Czarnogórze? Bilety do Podgoricy kosztować nas będą niewiele ponad 400 złotych.

Możemy też polecieć bliżej , najtańsze bilety w promocji to te na Litwę - obecnie możemy też ciekawie połączyć w jednej podróży Kowno i Wilno. Tradycyjnie najciekawszym terminem na wycieczkę wydaje się wielki jarmark Kaziuki. Bilety do Wilna kupimy za około 200 złotych, to prawdziwy rarytas.

Za niewiele więcej polecimy też do pięknego Lwowa - w tym przypadku ceny rozpoczynają się od niespełna 300 złotych. Biorąc pod uwagę komfort ledwie godzinnego lotu a także brak ciekawej alternatywy w postaci podróży autem ( korki na granicy) jest to bardzo kusząca propozycja. W marcu we Lwowie odbywa się m.in Festiwal Czekolady, przed Operą zaczną się też prezentować jarmarkowe Wielkanocne stragany i ozdoby.

Jeżeli chodzi o dalsze podróże to tu LOT nie zaskoczył nas doskonałymi cenami, głównie dlatego iż przeważa przekonanie co do sprzedania zimowych terminów podróży do Singapuru, Sri Lanki czy Deli w lepszych niż promocyjne cenach. Okazją dla podróżników może być tylko bardzo tani bilet do Pekinu, podróż na nowe lotnisko w Daixing odbędziemy za nieco powyżej 1500 złotych, korzystajmy z okazji.

Jeżeli jesteśmy zaprawionymi w boju poszukiwaczami oszczędności możemy pokusić się o urwanie z oficjalnych cen LOTu kilkudziesięciu złotych, kupując bilety w skandynawskich agencjach internetowych. Wyszukiwarka momondo.no wskaże nam najlepsze opcje. Zakup biletów wystawionych w obcym kraju, jest w przypadku LOT w pełni bezpieczny, trzeba jednak pamiętać o pewnych potencjalnych niedogodnościach opisanych już przez nas na portalu.

Tanie bilety kupimy tylko do 15 października warto się pośpieszyć bo najciekawsze kierunki wyprzedadzą się najszybciej, warto się ruszyć z Warszawy na Weekend.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon